מיוצר בישראל

פתרונות חניה לבתי חולים

Hospital

סקירה כללית

 

  1. חניה זה אחד הדברים שאנשים לא אמורים להיות מודאגים ממנו כשהם מגיעים לבית חולים, אבל לצערנו, זה כן. כמעט תמיד יש עומס של רכבים בכניסה לחניון, וזה דבר שמתסכל מאוד את הצוות הרפואי וכמובן את המבקרים, והכי חשוב – את רכבי החירום שצריכים להיכנס בצורה המהירה והחלקה ביותר.
  2. מערכת החניה הייחודית של טכנוסו יכולה לשנות לגמרי את הסיטואציה הזאת, ובמחיר הרבה יותר זול מאשר מערכות חניה שונות. ניהול חניון עם LPR (זיהוי לוחיות רישוי) ועם תוכנת ניהול עוצמתית שמבוססת כולה על הענן, החניון שלכם ישודרג באופן מובטח.
  3. על ידי זה שתהפכו את כל תהליך החניה לחלקה, בלי לחצים, ולחוויה זורמת, צוות העובדים שלכם והקהל שלכם יהיו מרוצים יותר והכי חשוב, הטיפול הרפואי יסופק בצורה מהירה יותר.

 

 

בואו לקרוא על הפתרון שנתנו לבית החולים ברזילי

פתרונות חניה למרכז רפואי:

כניסה מהירה:

מסוף הכרטיסים הממוחזרים שעומד בכניסה משחרר כרטיס שמיוצר מPVC (שניתן למיחזור),  ברגע שהרכב מתקרב, אפילו לפני שהוא מגיע למחסום ומבלי ללחוץ על שום כפתור. כדי ליצור כניסה מהירה יותר אפילו מזה, טכנוסו מציעים את מסוף ללא הכרטיסים אשר פותח את המחסומים בצורה אוטומטית אחרי שהוא קולט את לוחית הזיהוי של הרכב הנכנס. למנויים הקבועים כגון: צוות הבית חולים, הרופאים והאחיות – המחסום יפתח בצורה מיידית על ידי זה שהוא יזהה את מספר לוחית הזיהוי, מבלי שהם יצטרכו להשתמש בכרטיסים, מדבקות או צ'יפים.

Untitled design (17)
Untitled design (21)

ניווט בחניון

השימוש במצלמות LPR ובחיישנים שמותקנים בחניון, יהיה קל להציג את מספר מקומות החניה הפנויים ובאיזה אזורים בדיוק יש מקומות חניה פנויים.הנתונים הללו יכולים להיות מוצגים באתר של המרכז הרפואי או באפליקציה כך שהנהגים ידעו לאן לנסוע אפילו לפני שהם הגיעו לחניון. בנוסף, ניתן גם ליצור "אזורים שמורים" (על ידי מצלמות הLPR) עבור מקומות חניה ספציפיים לצוותי הרפואה למשל. 

מודל טכנוסו
התקדמו לחניה חכמה

צורת התשלום

לקוחות החניון יכולים לשלם בצורה נוחה מראש בעמדות התשלום שממקומות במקומות אסטרטגיים בחניון, או שהם יכולים לשלם בקלות בכרטיס האשראי (על ידי מגע בלבד, מבלי הצורך להכניס את הכרטיס למכשיר – אלא רק על ידי הקרבת הכרטיס אל המכשיר) וכן גם הלקוחות יכולים לשלם בעזרת המכשיר הסלולרי שברשותם. בעזרת השימוש במערכת LPR אתם תוכלו לתת הרשאה לרכבים שרשומים עם תג נכה להחנות בחינם, והמחסומים יפתחו באופן אוטומטי. ניתן לשלב אפליקציות תשלום חניה צד ג' עם ה-API הפתוח של טכנוסו. אחרי התשלום, לקוחות החניון יקבלו חשבונית דיגיטלית ישירות למייל שלהם.

Untitled design (20)
Untitled design (22)

פתרונות ייחודים ויצירתיים למרכזים רפואיים

  • מרכזים רפואיים שמשתמשים באותו מסלול כניסה גם לרכבי חירום, אז אפשר להתקין מצלמת LPR לפני המחסומים, והמצלמה תזהה את רכבי החירום ותפתח מיידית את המחסומים כדי לתת לרכבי החירום לעבור בצורה המהירה ביותר. אפשר גם שהמצלמה תפעיל בצורה אוטמטית אור ירוק/אדום כדי לחסום את התנועה לשאר הרכבים בזמן שרכבי החירום יגיעו למחסומים.

  • עבור מבקרים שיוצאים ונכנסים מהחניון במהלך היום, אפשר ליצור מצב שהמבקר ישלם תשלום אחד ולאפשר להם לצאת ולהכנס כמה פעמים שירצו בתוך 24 שעות. על ידי הפיקוח של מצלמת הLPR.

קטלוג מוצרים

לקבלת הקטלוג אליכם למייל מלאו את הפרטים למטה

קטלוג המוצרים של Technoso
מיוצר בישראל

תשארו בקשר

רוצה לקבל עוד פרטים על שדרוג החניון וחוויית החניה?
יש להשאיר פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליך.
כניסת לקוחות טכנוסו

כניסת לקוחות

בחר באפשרות המתאימה עבורך

דילוג לתוכן