בינה עסקית (BI) לחניונים

כלי BI מאפשרים למנהלי חניונים לקבל החלטות תפעוליות על בסיס נתונים אמיתיים. טכנולוגיה עוצמתית שעובדת בשבילך.

כלי BI מאפשרים למנהלי חניונים לקבל החלטות תפעוליות על בסיס נתונים אמיתיים. טכנולוגיה עוצמתית שעובדת בשבילך.

סקירה כללית

כשרכב נכנס או יוצא מהחניון נוצרים נתונים. נתונים אלה כוללים פרטים כגון תמונה של לוחית הרישוי ממצלמת LPR, זמן הכניסה, נתיב הכניסה, סכום התשלום, סוג התשלום, משך שהות הרכב ועוד. הנתונים האלו נשמרים (ללא הגבלת זמן ונפח) בתוך מסד נתונים Big data מתקדם, מסודרים, מוצגים כראוי, ויכולים לספק למפעיל החניון מידע חיוני שימליץ ויתמוך בהחלטות תפעוליות שיגדילו את ההכנסות וישפרו את חווית החניה.

בעבר, מפעיל החניון שהיה מעוניין לקבל החלטות מבוססות נתונים, נאלץ לאסוף את כל המידע באופן ידני ממערכות נפרדות – דבר שגוזל זמן יקר. אחרי שהמידע נאסף היה צורך להקדיש זמן רב בהבנת הנתונים שנאספו. כידוע לכולנו – נתונים לכשעצמם הם חסרי ערך.

כאן נכנסת לתמונה בינה עסקית "חניה כחולה". כלי ה-BI הפועלים באחסון הענן ,כלים אשר יועדו לעיבוד נתוני Big data – אוספים, מאחסנים ומנתחים נתונים ליצירת תובנות שניתן לתרגם לפעולות עבור מפעיל החניון. הנתונים שנאספו ונותחו יכולים לשמש למחקר על ביצועי העבר, לצפייה בביצועים בזמן אמת, ולקבלת החלטות מבוססות נתונים לעתיד.
מערכות בינה עסקית לחניונים
רקע
מודל טכנוסו
התקדמו לחניה חכמה
תכונות של BI

מהם התכונות העיקריות של מערכת בינה עסקית לחניונים

חץ טכנוסו

ניתוח מעמיק

כלי ה- BI מספקים למשתמש את היכולת לרדת לפרטים הקטנים ביותר של המידע. ניתן לסנן את הנתונים ולהציג אותם בדרכים רבות ושונות בסולם המאקרו והמיקרו. ניתוח ברמת המאקרו יכול להיות שאילתות ברמות חתך שונות כגון : המספר הכולל של מבקרים או תשלומים ,עומסים חריגים בנתיבים מסוימים ,בכל פרק זמן נתון או בהשוואה מול תקופה מקבילה וכו. ברמת המיקרו זה יכול להיות דוח כגון מספר הכניסות והיציאות של רכב ספציפי או מצב תפוסה של קבוצת רכבים במהלך פרק זמן מסוים.
חץ טכנוסו

תובנות חיות

פרטים חשובים כמו אחוז תפוסה ומדדי הכנסה מופיעים בזמן אמת. הידיעה מה קורה כרגע בחניון, מאפשרת למפעיל לקבל החלטות חשובות בן רגע.
חץ טכנוסו

תמחור דינמי

באמצעות כלי הניתוח המעמיקים, הופך להיות פשוט ליצור אסטרטגיית תמחור דינמית לעתיד. המחירים נקבעים תוך שימוש בנתונים מפורטים ומדויקים של זמני ביקוש גבוהים או נמוכים. המפעיל יכול כעת למקסם את ההכנסות מהחניונים שלו.
חניון חכם
ניהול חניון בצורה חכמה

באותו נושא

מערכות תשלום

כרטיסי חניה ממוחזרים

כפי שבוודאי אתם כבר יודעים – הדרך בה מערכת ה LPR שלנו עובדת בחניונים היא: בכניסה לחניון מצלמה מצלמת את לוחית הרישוי ושומרת את זמן

קרא עוד »
כניסת לקוחות טכנוסו

כניסת לקוחות

בחר באפשרות המתאימה עבורך

רוצה לקבל עוד פרטים על שדרוג החניון וחוויית החניה?
יש להשאיר פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליך.

קטלוג מוצרים

לקבלת הקטלוג אליכם למייל מלאו את הפרטים למטה

קטלוג המוצרים של Technoso