מערכת LPR

מצלמת LPR

עידן האוטומציה. מערכת זיהוי אוטומטי של לוחיות רישוי (מצלמת LPR) של Blue PT.
אין יותר צורך בניירת.

איך מזהים רכב? לא לפי היצרן, הדגם או הצבע, אלא לפי לוחית הרישוי. המערכת של Blue PT מזהה באופן אוטומטי את לוחיות הרישוי של כל הרכבים הנכנסים לחניון ויוצאים ממנו, כך שתמיד יש לך תמונת מצב מלאה ועדכנית של מה שקורה בחניון.

כך הופכת מערכת זיהוי אוטומטי של לוחיות רישוי (LPR) את החיים לקלים יותר

  • ממשק ניהול למעקב בזמן אמת ומכל מקום אחרי כל הרכבים שנכנסים לחניון ויוצאים ממנו (מעקב אחרי מספר לוחית הרישוי ושעת הכניסה והיציאה המדויקת)
  • שיפור האבטחה לשמירה על ביטחונם של מנהלי ומשתמשי החניון.
  • שומר מידע ותמונות לוחיות רישוי במשך יותר משבע שנים!
  • ניתוח סטטיסטי של המידע לקבלת תובנות.
  • מונע מהנהגים לרמות על ידי החלפת כרטיסי חניה.
  • אכיפה קלה של כל ניסיון מרמה בדמי החניה (כגון דמי חניה שלא שולמו בחניה קודמת של הרכב במקום).

שילוב LPR מאפשר להזדמנויות ייחודיות

רקע טכנוסו

1.

להתקין רק מצלמת LPR בכניסה לחניון (ואין צורך בטרמינל כניסה.) כאשר רכב נכנס לחניון, המצלמה תצלם את מספר הרישוי ומיד תפתח את המחסום ותעלה את מספר לוחית הרישוי לממשק ניהול בענן.

ביציאה המצלמה תזהה שוב את מספר לוחית הרישוי והמערכת תחשב את זמן החנייה ותציג את הסכום לתשלום.

רקע טכנוסו

2.

כשיש חונים שונים בחניון אחד שבו יש לחייב חלק בגין החניה ואילו אחרים לא. דוגמה לכך יכולה להיות מרכז קניות עם משרדים שבהם העובדים מקבלים חניה חינם, או רכבים קבועים שמגיע להם תעריף חניה מוזל יותר (לדוגמא סטודנטים במכללה, תושבי העיר וכד').

מנהל יכול להוסיף בקלות את כל מספרי הרכב לממשק ניהול שצריכים לקבל חניה חינם. כאשר אותם מנוים הרשומים מראש נכנסים ויוצאים מהחניון, המערכת תזהה שמגיע להם חניה חינם והמחסומים הנדרשים מיד יפתחו.

עם הפיתרון הזה, המנוים אינם צריכים להחזיק כרטיס, שבב או מדבקה כדי לקבל את החניה בחינם. בנוסף, ישנה אפשרות לתת למשתמשים גישה מוגבלת לממשק ניהול כדי שיוכלו להוסיף בקלות את האורחים שלהם לרשימת החניה החינמית (עם הגבלת כמות רכבים).

בנוסף, ישנה אפשרות לתת לכל מנוי גישה באפליקציית PalGate לאפשרות של "פתח לאורח" דבר אשר יאפשר לו בלחיצת כפתור אחת לראות את הרכב שכרגע נמצע בנתיב הכניסה ולהחליט האם לקחת עליו אחריות ולפתוח לו תחת הגבלת מקומות החניה שלו, במידה והמשתמש אישר את הפעולה באפליקציה, הרכב האורח יכול לצאת באופן אוטומטי וימחק מיד בצאתו מהמערכת.

רקע טכנוסו

3.

אם לקוח מאבד את הכרטיס שלו הוא לא יצטרך לשלם דמי חניה גבוה כמו במערכות שאינן LPR מכיוון שהמידע שלו נשמר בממשק ניהול עם השעה המדויקת שהוא נכנס והסכום שהוא צריך לשלם (במערכות Ticket Recycle של טכנוסו, גם אובדן כרטיס תיתן ללקוח אפשרות לשלם אוטומטית את המחיר חניה המלא שלו ביציאה מהחניון בתוספת עמלת כרטיס כניסה המתמחזר אשר איבד הלקוח).

זה ייצר חוויה נעימה עבור הלקוח שהוא יזכור וירצה לחזור לאותו חניון בעתיד.

מודל טכנוסו
לשדרוג לפתרונות חניה חכמה

חלק מהלקוחות המאושרים שלנו

אל על
דואר ישראל
קבוצת מגדל
דור אלון
בזק
AVIS
רמי לוי
שפיר
סונול

מאמרים חדשים

LPR

יתרונות המערכת

ממשק ניהול ואפליקציה המערכת כולה נמצאת בענן המערכת כולה נמצאת בענן​ ולכן אין צורך בשרתים ועמדות קליינט יקרים. חיבור מכל מקום בעולם ניתן להתחבר למערכת

קרא עוד »
כניסה ויציאה מהחניון
LPR

זיהוי לוחית רישיון רכב – LPR

טכנולוגיית LPR יוצרת מהפכה בעולם החנייה: זיהוי רכב באמצעות לוחית הרישוי! טכנולוגיה זו, פותחת אפשרויות חדשות שלא התאפשרו עד עכשיו, ויוצרת מהפכה בעולם מגרשי החנייה!

קרא עוד »
כניסת לקוחות טכנוסו

כניסת לקוחות

בחר באפשרות המתאימה עבורך

רוצה לקבל עוד פרטים על שדרוג החניון וחוויית החניה?
יש להשאיר פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליך.

sales@technoso.co.il

קטלוג מוצרים

לקבלת הקטלוג אליכם למייל מלאו את הפרטים למטה

קטלוג המוצרים של Technoso