מערכת LPR

מצלמת LPR

עידן האוטומציה. מערכת זיהוי אוטומטי של לוחיות רישוי (מצלמת LPR) של Blue PT.
אין יותר צורך בניירת.

איך מזהים רכב? לא לפי היצרן, הדגם או הצבע, אלא לפי לוחית הרישוי. המערכת של Blue PT מזהה באופן אוטומטי את לוחיות הרישוי של כל הרכבים הנכנסים לחניון ויוצאים ממנו, כך שתמיד יש לך תמונת מצב מלאה ועדכנית של מה שקורה בחניון.

כך הופכת מערכת זיהוי אוטומטי של לוחיות רישוי (LPR) את החיים לקלים יותר

שילוב LPR מאפשר להזדמנויות ייחודיות

רקע טכנוסו

1.

להתקין רק מצלמת LPR בכניסה לחניון (ואין צורך בטרמינל כניסה.) כאשר רכב נכנס לחניון, המצלמה תצלם את מספר הרישוי ומיד תפתח את המחסום ותעלה את מספר לוחית הרישוי לממשק ניהול בענן.

ביציאה המצלמה תזהה שוב את מספר לוחית הרישוי והמערכת תחשב את זמן החנייה ותציג את הסכום לתשלום.

רקע טכנוסו

2.

כשיש חונים שונים בחניון אחד שבו יש לחייב חלק בגין החניה ואילו אחרים לא. דוגמה לכך יכולה להיות מרכז קניות עם משרדים שבהם העובדים מקבלים חניה חינם, או רכבים קבועים שמגיע להם תעריף חניה מוזל יותר (לדוגמא סטודנטים במכללה, תושבי העיר וכד').

מנהל יכול להוסיף בקלות את כל מספרי הרכב לממשק ניהול שצריכים לקבל חניה חינם. כאשר אותם מנוים הרשומים מראש נכנסים ויוצאים מהחניון, המערכת תזהה שמגיע להם חניה חינם והמחסומים הנדרשים מיד יפתחו.

עם הפיתרון הזה, המנוים אינם צריכים להחזיק כרטיס, שבב או מדבקה כדי לקבל את החניה בחינם. בנוסף, ישנה אפשרות לתת למשתמשים גישה מוגבלת לממשק ניהול כדי שיוכלו להוסיף בקלות את האורחים שלהם לרשימת החניה החינמית (עם הגבלת כמות רכבים).

בנוסף, ישנה אפשרות לתת לכל מנוי גישה באפליקציית PalGate לאפשרות של "פתח לאורח" דבר אשר יאפשר לו בלחיצת כפתור אחת לראות את הרכב שכרגע נמצע בנתיב הכניסה ולהחליט האם לקחת עליו אחריות ולפתוח לו תחת הגבלת מקומות החניה שלו, במידה והמשתמש אישר את הפעולה באפליקציה, הרכב האורח יכול לצאת באופן אוטומטי וימחק מיד בצאתו מהמערכת.

רקע טכנוסו

3.

אם לקוח מאבד את הכרטיס שלו הוא לא יצטרך לשלם דמי חניה גבוה כמו במערכות שאינן LPR מכיוון שהמידע שלו נשמר בממשק ניהול עם השעה המדויקת שהוא נכנס והסכום שהוא צריך לשלם (במערכות Ticket Recycle של טכנוסו, גם אובדן כרטיס תיתן ללקוח אפשרות לשלם אוטומטית את המחיר חניה המלא שלו ביציאה מהחניון בתוספת עמלת כרטיס כניסה המתמחזר אשר איבד הלקוח).

זה ייצר חוויה נעימה עבור הלקוח שהוא יזכור וירצה לחזור לאותו חניון בעתיד.

מודל טכנוסו
לשדרוג לפתרונות חניה חכמה

חלק מהלקוחות המאושרים שלנו

אל על
דואר ישראל
קבוצת מגדל
דור אלון
בזק
AVIS
רמי לוי
שפיר
סונול

מאמרים חדשים

חניון בית שירה
תיק עבודות

בית שירה – רחובות

מיקום פארק הורוביץ – רחובות לקוח: HI נדל"ן תאריך הקמה 03.2021 בניין משרדים ומסחר על פני שטח של 17,000 מ”ר מעל הקרקע ועוד 11,000 מ”ר

קרא עוד »
מיקום: רחובות תאריך הקמה: 03.2021 חניון ציבורי בתשלום במרכז העיר רחובות מול גן המייסדים.
תיק עבודות

חניון המייסדים

מיקום רחובות תאריך הקמה 03.2021 חניון ציבורי בתשלום במרכז העיר רחובות מול גן המייסדים. חניון אוטומטי לחלוטין וללא כרטיסים.  Share on facebook Share on twitter

קרא עוד »
Eretz Ratz
תיק עבודות

ארץ רץ פתח תקווה

מיקום פתח תקווה תאריך הקמה 08.2019 לקוח ארץ ר.צ. השקעות בע"מ מרכז קניות גדול עם מגוון רחב של חנויות. במרכז אפשר למצוא חנויות כמו אייס,

קרא עוד »
כניסת לקוחות טכנוסו

כניסת לקוחות

בחר באפשרות המתאימה עבורך

רוצה לקבל עוד פרטים על שדרוג החניון וחוויית החניה?
יש להשאיר פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליך.

קטלוג מוצרים

לקבלת הקטלוג אליכם למייל מלאו את הפרטים למטה

קטלוג המוצרים של Technoso