מיוצר בישראל

מצלמת LPR מקצועית לחניון חכם שעובד בשבילכם!

מצלמת LPR של Technoso – מצלמות חניונים מקצועיות לזיהוי רכבים ע"פ לוחית הרישוי.
בואו להכיר את הפיתוח שיוצר חניונים חכמים וכולם מרוויחים!
מצלמת LPR

מצלמת LPR של Technoso מבית Blue PT.
מערכת זיהוי אוטומטי של לוחיות רישוי, לחניון ללא ניירת!

איך מזהים רכב? לא לפי היצרן, הדגם או הצבע, אלא לפי לוחית הרישוי. 

מערכת ה-LPR שלנו מזהה באופן אוטומטי את לוחיות הרישוי של כל הרכבים הנכנסים לחניון ויוצאים ממנו, כך שתמיד תהיה לכם תמונת מצב מלאה ועדכנית של מה שקורה בחניון.

ניהול חניון קל ונוח

כך הופכת מערכת LPR את החיים לקלים יותר עבור בעלי חניונים ולקוחות הקצה.
רקע טכנוסו
רקע
רקע
חניון כוכב הצפון - תל אביב

Technoso גאה להציג: המצלמה שהביאה את המהפכה לעולם החניונים

מה זה מצלמת LPR?

המונח לקוח מראשי התיבות  

LPR – License Plate Recognition

או בעברית, זיהוי לוחית רישוי.
מצלמות LPR הן בעצם חיישני תנועה מתקדמים שתוכנתו לקליטת לוחיות הרישוי של רכבים וצילום דיגיטלי שלהן. למצלמות LPR יישומים רבים כמו חניונים חכמים, אבטחה, עמדות תשלום בכבישי אגרה ועוד.

Kochav Hatzafon - Tel Aviv

מצלמות LPR לחניון חכם

מצלמות ה-LPR של טכנוסו הן חלק ממערכת חניה חכמה שלמה והן שולטות על מחסומי החניון. הן מזהות, מצלמות, שומרות ומנתחות באופן מיידי את תמונת לוחית הרישוי.
יש להן יכולת לזיהוי אופטי של מספרים ואותיות, ורגישות קליטה לכל אזור לוחית הרישוי, עובדה שמאפשרת את תהליך הדיגיטציה גם בתנאים מורכבים כמו רכבים בתנועה, זוויות רחבות של מתחמים, תאורה לא איכותית, ערפל, לכלוך וכו'.

מצלמות lpr

מצלמות LPR - חניון האפשרויות הבלתי נגמרות

מערכת ה-LPR שלנו הינה פשוטה וגמישה, היא מאפשרת לכם את החופש להחליט איך לנהל את החניון ואיך להפוך אותו לרווחי בצורה אופטימלית ובקלות.

המערכת אוספת עבורכם אינספור נתונים ומציגה לכם תובנות פרקטיות אשר יעזרו לכם להבין איך לנהל את החניון בצורה הריווחית והנכונה ביותר.
התפעול פשוט וקל, מרגע הכנסת הנתונים במערכת, המצלמות יפעלו מיידית על פי ההגדרות ופעולתן יכולה להשתנות במהירות על פי הזנת הגדרות חדשות, מה שיוצר אפשרויות בלתי מוגבלות לניהול חכם, משתנה, גמיש ומדויק לצרכים שלכם.

מערכת חניה אוטומטית במגדל משרדים

הכי פשוט שיש

קיימת אפשרות להתקין רק מצלמת LPR בכניסה לחניון (מבלי הצורך בטרמינל כניסה).

כאשר רכב נכנס לחניון, המצלמה תצלם את מספר הרישוי, תפתח את המחסום ותזין את מספר לוחית הרישוי בממשק הניהול בענן.

ביציאה, המצלמה תזהה את מספר לוחית הרישוי, המערכת תחשב (באופן מיידי) את זמן החניה ותציג את הסכום המדויק לתשלום.

אפליקציה לחניון

גמישות זה שם המשחק

בחניונים רבים יש לקוחות בעלי סטטוס שונה, קבועים, מזדמנים, בעלי זכויות הנחה ועוד. יש לעיתים צורך באזורי חניה המוקצים למשרדים בבניין וגם בתוך אזורי החניה עצמם יכולות להיות חלוקות של חניה להנהלה, חניה לעובדים, חניה לאורחים וכו'. 

כלומר, בחניון אחד יש כניסה ללקוחות מזדמנים שיש לחייב בתשלום, ויש מנויים שנכנסים ויוצאים באופן חופשי. דוגמה לכך יכולה להיות מרכז קניות עם משרדים שבהם העובדים מקבלים חניה חינם, יש רכבים שמקבלים תעריף חניה מוזל יותר (לדוגמא תושבי העיר וכד') ויש את החונים המזדמנים שבאים למרכז הקניות ומחויבים בתעריף מלא.
עם מערכת בקרה לחניון, תוכלו לשלוט בכל אזור בחניון בצורה קלה ופשוטה, ותהיה לכם הגמישות לשנות את ההגדרות בכל זמן.

רקע טכנוסו

חווית ניהול מושלמת

פתרונות החניה שלנו הם החלום של כל מנהל חניון!
מנהל החניון יכול להוסיף לממשק הניהול בקלות את מספרי הרכב של מנויים שצריכים להיכנס ולצאת ללא תשלום. כאשר אותם מנויים הרשומים מראש נכנסים ויוצאים מהחניון, המערכת תזהה אותם והמחסומים ייפתחו אוטומטית ללא המתנה. כמו כן המנהל יכול להגדיר הנחה לאזרחים ותיקים, לסטודנטים ועוד, מגוון ההגדרות שהמערכת מאפשרת רב.
כמו כן, המערכת מגיבה להגדרות באופן מיידי, כך שאם תרצו לחסום גישה לרכב מסוים, ברגע שתזינו את הפקודה, המערכת תפעל בהתאם ותחסום את הכניסה לאותו הרכב.

רקע טכנוסו

מנויים ונהנים!

עם הפתרון שלנו, המנויים אינם צריכים להחזיק כרטיס, שבב או מדבקה כדי להיכנס ולצאת בחופשיות ללא עיכובים. בנוסף, ישנה אפשרות לתת למשתמשים בעלי אזור חניה, גישה חלקית לממשק הניהול, שם הם יוכלו להוסיף בקלות את האורחים שלהם לרשימת החניה החינמית. הם בעצם יכולים לנהל את אזור החניה שלהם בתוך החניון שלכם, בעצמם.
פיתרון זה מעניק למנויים הקבועים חופש ועצמאות, ומאפשר להם להעניק שירות מעולה ללקוחות ולאורחים שלהם בקלות וללא התלות במנהל החניון.

בנוסף, ישנה אפשרות לתת גישה לכל מנוי באפליקציית PalGate לאפשרות של "פתח לאורח", דבר אשר יאפשר לו לראות את הרכב שנמצא בנתיב הכניסה, ולהחליט אם הוא מעוניין להכניס אותו ולפתוח לו את המחסום בלחיצת כפתור.

יתרונות

עדיין מנהלים חניון עם כרטיסים? הנה 4 סיבות להתקדם לעתיד

  1. ניירת, ניירת, ניירת, גם עולה הון, גם לא ידידותי לסביבה.
  2. חווית משתמש בינונית, הלקוחות צריכים לשמור על הכרטיס ולא לאבד אותו.
  3. במקרה שהלקוח מאבד את הכרטיס שלו, הוא צריך לשלם דמי חניה גבוהים, ולקוח כזה, ככל הנראה, לא יחזור – עם מערכת LPR, המידע של כל לקוח נשמר בממשק הניהול עם השעה המדויקת בה הוא נכנס והסכום שהוא צריך לשלם.
  4. יש אופציה לליסינג! אם הסיבה שאתם עדיין משתמשים בציוד חניונים מיושן ולא משדרגים היא ההשקעה הכספית, הסרנו את המכשול הזה מהדרך בשבילכם! קראו עוד על מסלול הליסינג שלנו.
מצלמת LPR

מצלמות LPR של טכנוסו - טכנולוגיה פורצת דרך לחניון חכם ורווחי

פתרונות החניה שלנו בנויים מהפיתוחים הטכנולוגים המעודכנים ביותר. המצלמה שאחראית על הזיהוי המהיר ומאפשרת למערכת שלנו להיות כל כך מועילה ואיכותית זו מצלמת LPR מקצועית מבית Blue PT. 

מה מיוחד במצלמת LPR שלנו ולמה היא מושלמת לחניונים?

  • זיהוי מהיר ומדויק – המצלמות של טכנוסו הן בעלות שיעורי זיהוי LPR מהגבוהים ביותר, ורמת דיוק של מעל 99%, מה שמאפשר זרימת תנועה אופטימלית בחניון, ללא פקקים וללא עיכובים.
  • מהירות תגובה – כדי שהשימוש במצלמות LPR יתאים לצרכים של חניונים, הכל צריך להיעשות בזמן אמת ובמהירות שיא. מהירות התגובה של המצלמות של טכנוסו היא 20ms (עשרים אלפיות שניה), או פחות!
  • יכולת לקלוט מידע בתנאים קשים – המצלמה שלנו בעלת יכולות מיוחדות ובעזרת אלגוריתם LPR היא מזהה גם לוחיות רישוי פגומות ומסוגלת לזהות לוחיות גם בתנאי תאורה קשים, מה שחוסך הרבה עיכובים ובעיות בניהול החניון ובחיוב התשלום.
עמדות כניסה ויציאה מהחניון

מחיר מצלמת LPR

מחיר התקנת המערכת בחניון משתנה בהתאם לגודל החניון והצרכים הספציפים שלכם. 

על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

מעכשיו לא צריך השקעה כספית גדולה כדי ליהנות מהטכנולוגיה המתקדמת ביותר, אפשר לבחור במסלול הליסינג שלנו ולשדרג את החניון שלכם כבר עכשיו ללא השקעה מראש!

לסיכום

למערכת מצלמות ה-LPR של טכנוסו יתרונות רבים. היא מאפשרת לכם לנהל את החניון שלכם באופן קל ונוח, להגדיל את הרווחים שלכם בצורה משמעותית, לחסוך בעלויות ולספק ללקוחות שלכם חווית משתמש יוצאת דופן. 

בכל יום שעובר ללא המערכת שלנו, אתם מפסידים כסף, אנרגיה וזמן יקרים.
הגיע הזמן לשדרג את החניון שלכם, הגיע הזמן להתקדם לעתיד…

צרו איתנו קשר בטלפון 03-729-9991, בוואטסאפ, במייל או שתשאירו פרטים בטופס שבתחתית העמוד ונחזור אליכם בהקדם!

מודל טכנוסו
משדרגים לפתרונות חנייה חכמים

חלק מהלקוחות המאושרים שלנו

אל על
דואר ישראל
קבוצת מגדל
דור אלון
בזק
AVIS
רמי לוי
שפיר
סונול

פרוייקטים אחרונים

מיוצר בישראל

תשארו בקשר

רוצה לקבל עוד פרטים על שדרוג החניון וחוויית החניה?
יש להשאיר פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליך.
בעלי חניונים!

הגיע הזמן שתדעו כמה כסף באמת החניון שלכם מכניס, תנהלו אותו מהבית, ותתנו לו לעבוד בשבילכם, השאירו פרטים למידע נוסף

טכנוסו מערכות בקרה

קטלוג מוצרים

לקבלת הקטלוג אליכם למייל מלאו את הפרטים למטה

קטלוג המוצרים של Technoso
כניסת לקוחות טכנוסו

כניסת לקוחות

בחר באפשרות המתאימה עבורך

דילוג לתוכן