מיוצר בישראל

פתרונות חניה בשדות התעופה ובתחנות המרכזיות

פתרונות חניה לשדה תעופה
חניון שדה תעופה

סקירה כללית

  1. נמלי התעופה ותחנות מרכזיות שונות יכולות להיות מאוד מורכבות כשזה מגיע לחניונים שלהם.
    הם פועלים 24 שעות ביממה, במשך 7 ימים בשבוע. ומתפרסות על פני שטח רחב מאוד, הם בדרך כלל יכללו מספר חניונים שונים, כאשר לכל חניון יש מטרה שונה.
    יש כמובן את החניון המיועד לחניה של צוות נמל התעופה. יש חניונים קצרי טווח, המיועדים לאיסוף והורדה של נוסעים, ולעיתים יש גם חניון VIP, המיועד לאחמי"ם.
    הנהגים שחונים בחניונים אלו כמעט תמיד ממהרים כדי לא לפספס את הטיסה, ומערכת חניה איטית יכולה לגרום להם לפספס את הטיסה.
  2. טכנוסו מערכות בקרה בע"מ מציעים מערכת חניה אקולוגית ידידותית לסביבה שמטרתה ליצור זרימה חלקה של תנועת הרכבים אל החניונים. המערכת כולה תעזור לנהגים לחנות בצורה מהירה יותר, המערכת תחסוך להנהלת החניון הרבה כסף, תמקסם את הרווחים מהחניון, תאסוף נתונים בזמן אמת על כל מה שקורה בכל החניונים, ועוד.

חלק מהלקוחות המאושרים שלנו​

בשדות התעופה ובתחנות מרכזיות
AVIS
lexus
אגד
אל על
AVIS
אל על
אגד
lexus
עיריית תל אביב

יתרונות מערכת הניהול החדשנית בחניון שדה התעופה, ובתחנות מרכזיות.

ההתקנה והחסכנות ממנה:

  • אחד הדברים שעושים את מערכת ניהול החניון של טכנוסו כל כך ייחודית, זה העובדה שהיא אלחוטית ומופעלת על ידי הענן. עם מערכות החניה המסורתיות, אתם תצטרכו לחבר כבלי תקשורת מחדר השרתים שלכם, אל המקום שהחניון שלכם נמצא בו. עם המערכת של טכנוסו, אתם לא תצטרכו תכנון ועבודות שיפוצים יקרות כדי להתקין את כבלי התקשורת, ואם תחליטו בעתיד שאתם רוצים להעביר את החניון שלכם אל מקום אחר, אתם תוכלו להעביר את מערכת הניהול איתה ביחד! במיוחד לשדות תעופה ותחנות מרכזיות עם מספר חניונים פרוסים, המערכת של טכנוסו תחסוך עשרות אלפי דולרים.

  • המערכת שלנו חוסכת להנהלה אפילו עוד יותר כסף על ידי זה שהיא מבטלת הרבה הוצאות שוטפות שהיו יוצאות עם המערכות לניהול חניון המסורתיות. המערכת עובדת בצורה אוטומטית לחלוטין ולא מצריכה שום כוח אדם באזור. כרטיסי החניה במערכת של הכרטיסים מיוצרים מPVC והם רב פעמיים ויכולים להשתמש בהם גם עוד מאות פעמים לפני ששולחים אותם למחזור, אין שום צורך במדפסות או בניירות למינהם.
כניסה ויציאה מהחניון
מצלמת זיהוי לוחית זיהוי

המהירות.

כשבנינו את המערכת, נתנו דגש על המהירות – וכל פריט הכי קטן במערכות כניסה ויציאה של החניון, בנוי שיעבוד בצורה המהירה ביותר.
מצלמות הLPR שמותקנות הם מהטובות בעולם, והמהירות שהמחסומים נפתחים הם תוך 0.7 שניות!
מערכת ה TicketLess שלנו תעביר את הנהגים בצורה חלקה, ומערכת מחזור הכרטיסים תשחרר כרטיס עוד לפני שהנהג אפילו יגיע אליה. ביציאה, לנהגים שכבר שילמו בעמדות התשלום שמוצבות בחניון, המחסומים יפתחו בצורה מיידית, ונהגים שצריכים לשלם, הם יוכלו לשלם בצורה מהירה וחדשנית כגון: תשלום עם האשראי על ידי מגע של האשראי עם המשטח (מבלי להכניס את הכרטיס) או על ידי הסלולרי.

מודל טכנוסו
התקדמו לחניה חכמה

תנועה זורמת ונתונים

בחניונים כה גדולים ועמוסים כמו בשדה תעופה או בתחנה המרכזית/תחנת רכבת וכדומה, שילוט דינאמי בחניונים כאלו זה כבר לא בגדר המלצה אלא חובה. על ידי זה שתתקינו חיישנים בכניסה וביציאה של מקומות החניה על קומה/אזור, אז תיהיה לכם את האפשרות לתלות שלטים אלקטרוניים דינאמיים שמראים את מספר החניות הפניות ואיפה הם נמצאות. מאחר שכל המערכת היא גם מובססת על הענן, אז ניתן להראות גם באפליקציה, באתר ובמסכים של הנהגים וכך הם ידעו איפה יש מקומות פנויים עוד לפני שהם הגיעו בכלל לחניון.

ניווט בחניון
פתרון חניה לשדה תעופה

פתרונות ייחודיים עבור חניונים של נמלי תעופה.

יש בעיה משותפת לכל שדות התעופה בעולם והיא אזור ההורדה/העלאה של הנוסעים. כדי ליצור זרימה של המכוניות וגם כדי לתת למכוניות פרטיות את האפשרות להוריד נוסעים, וכמובן גם בשביל מוניות, הגבלה של 15 דקות בדרך כלל תספיק לכולם. בעוד שהרבה שדות תעופה מתקשות לאכוף את ההגבלה של ה15 דקות על ידי כוח אדם, המערכת האוטומטית של טכנוסו יכולה לסדר את זה. בעזרת LPR ומחסום בכניסה לאזור הורדת והעלאת הנוסעים, הנהגים יקבלו 15 דקות שהייה חינם ואם הם ישהו יותר, הם יחוייבו בתעריף גבוה, וזה יוודא שהנהגים יכנסו ויצאו בצורה המהירה ביותר.

 

קטלוג מוצרים

לקבלת הקטלוג אליכם למייל מלאו את הפרטים למטה

קטלוג המוצרים של Technoso
מיוצר בישראל

תשארו בקשר

רוצה לקבל עוד פרטים על שדרוג החניון וחוויית החניה?
יש להשאיר פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליך.
כניסת לקוחות טכנוסו

כניסת לקוחות

בחר באפשרות המתאימה עבורך

דילוג לתוכן