מיוצר בישראל

פתרונות חניה לקניונים ומרכזי קניות

חניון בקניון

סקירה כללית

הנה משפט שלא תשמעו לעולם: "זוכרת את הקניון הזה שלקח לנו שעה למצוא שם חניה? בואי נלך אליו עוד פעם".

  1. היום רוב האנשים מגיעים לקניון ברכבים פרטיים, החניון של הקניון זה הדבר הראשון והאחרון שהם יראו ויזכרו מהקניון. החניה עצמה זה מה שיעצים את חווית הקניה של הלקוחות. השאיפה היא שהם יבלו פחות זמן בחניה, ויותר זמן בחנויות. בנוסף, אין ספק שלקוח מרוצה, תמיד יהיה מעוניין יותר לרכוש מוצרים חדשים מאשר לקוח לא מרוצה.


  2. מערכת ניהול החניון של טכנוסו מעוצבת בצורה חדשנית ונקיה. כל המערכות והמסופים מובנים עם תאורת לד המשנה צבעים בהתאם לפעולה של המחסום, לדוגמא – כאשר המחסום נפתח הוא משנה לצבע ירוק, וכאשר הוא נסגר – לאדום.
    בנוסף, המערכת היא אלחוטית ולכן ההתקנה של המערכת תהיה הרבה יותר מהירה והרבה יותר זולה מאשר כל מערכת חניה אחרת.


  3. חברת טכנוסו מציעה שני סוגי מסופים, אחד ללא הנפקת כרטיסים כלל והשני עם הנפקת כרטיסים הניתנים למיחזור. שני סוגי המסופים הללו עוצבו ותוכננו לדבר הכי חשוב – למהירות. כדי לתת ללקוחות הקניון להחנות ולצאת לשופינג בצורה המהירה ביותר.
    הם יוכלו לשלם בעזרת כל האפשרויות התשלום החל מ-ארנקים דיגיטליים (פייפאל לדוגמא) ועד תשלום במגע בלבד של כרטיס האשראי עם המסוף.
    עם חניון חכם ואוטומטי תהיו בטוחים שההכנסות מהחניון יגדלו, יותר לקוחות יחזרו, והחיים  שלכם יהיו הרבה יותר קלים.

חלק מהלקוחות המאושרים שלנו​

AVIS
lexus
ביג
אגד
אל על

הפתרון שלנו לחניה בקניונים:

פחות זמן בחניון, יותר זמן בחנויות.

שני סוגי מסופי הכניסה של טכנוסו שומרים על זרימה מהירה של הרכבים לקניון ומונעים היווצרות עומסי תנועה. כשנהג מתקרב למסוף הכניסה (המוציא כרטיסים ממוחזרים) הכרטיס כבר יוצא וממתין לנהג שיאסוף אותו מבלי שהנהג יצטרך ללחוץ על כפתור כדי להוציא את הכרטיס, זה קורה מאחר שברגע שהנהג מתקרב למסוף, מצלמת הLPR קולטת את מספר לוחית הרישוי של הרכב ומשייכת אותו לכרטיס בצורה אוטומטית.

ובתוך החניון ניתן להתקין מסכים אלקטרונים שינווטו את הנהג לעבר מקום חניה פנויה. מכיוון שכל המערכת של טכנוסו מחוברת כולה לענן, הנתונים על החניון יכולים להיות מוצגים בשידור חי באתר/אפליקציה של הקניון כדי שהלקוחות ידעו היכן יש חניה פנויה ולאיפה לנווט אפילו עוד לפני שהם הגיעו לקניון.כניסה ויציאה מהחניון
מודל טכנוסו
התקדמו לחניה חכמה
תשלום חניה בקניונים

גמישות בצורת התשלום.

לקניונים יש את האפשרות להתקין סוגים שונים של מסופי תשלום במקומות אסטרטגיים בתוך החניון, כך שהנהג ישלם עבור החניה כשהוא עוד בדרך אל הרכב, כדי שיוכל לצאת מהחניון בצורה המהירה ביותר. 

בנוסף, טכנוסו מציעה אפשרות להנחה עם כרטיס חניה ייחודי כדי למשוך עוד לקוחות וליצור נאמנות. כל הכרטיסים מיוצרים מPVC וניתנים למיחזור והם זמינים ב3 צבעים שונים. מנהל החניון יכול להחליט בקלות על אחוז ההנחה לכל צבע של כרטיס, ככה הלקוחות לא יצטרכו להשתמש במדבקות למיניהם או להציג קבלה בכל פעם שהם יוצאים מהחניון.

תמשכו עוד לקוחות חדשים.

מספר הרכבים החשמליים בישראל רק עולה, ובקצב מהיר. אם תתקינו עמדות טעינה לרכבים חשמליים בחניון, נהגים עם רכבים חשמליים יעדיפו בצורה חד משמעית לצאת לשופינג בקניון שלכם מאשר בקניון שאין בו עמדת טעינה לרכב חשמלי. וכדי לעשות את זה אפילו עוד יותר נוח לנהג, הנהג יוכל לשלם על הטעינה ועל החניה בפעם אחת.
אז חוץ מזה שתהפכו את הקניון שלכם לידידותי יותר לסביבה, אתם גם תוסיפו אותו למפת עמדות הטעינה של הרכבים החשמליים בישראל.

עמדות טעינה לרכביים חשמליים בקניון

קטלוג מוצרים

לקבלת הקטלוג אליכם למייל מלאו את הפרטים למטה

קטלוג המוצרים של Technoso
מיוצר בישראל

תשארו בקשר

רוצה לקבל עוד פרטים על שדרוג החניון וחוויית החניה?
יש להשאיר פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליך.
כניסת לקוחות טכנוסו

כניסת לקוחות

בחר באפשרות המתאימה עבורך

דילוג לתוכן