מיוצר בישראל

פתרונות חניה לבנייני משרדים ומגורים

ניהול חניון לבנייני מגורים ומשרדים

סקירה כללית

הן בבנייני מגורים והן בבנייני משרדים, ישנם סוגים רבים ושונים של חונים. יתכן שיהיה לך דייר מהבניין, מנוי, אורח, ומנוי עם רכב חלופי שנכנסים כולם אחד אחרי השני לחניון, ואתה צריך שמערכת החניה האוטומטית תעבוד בצורה חלקה ומהירה. כשמדובר בחניה מורכבת, ישנה חשיבות עליונה לתוכנת ניהול חניה אמינה וגמישה. פה, אנחנו יכולים לעזור לך.

חלק מהלקוחות המאושרים שלנו​

ניהול חניון בבנייני מגורים
לקוח של חברת טכנוסו
ניהול חניון של אינטרגרין
לקוח ניהול חניון בבניין משרדים
בית רובינשטיין
ניהול חניון של אינטרגרין
לקוח ניהול חניון בבניין משרדים
ניהול חניון בבנייני מגורים
לקוח של חברת טכנוסו

יתרונות מערכת הניהול החדשנית בבנייני משרדים ומגורים

גמישות:

תוכנת הניהול של טכנוסו היא תכליתית ביותר. כמנהל חניה, אתה יכול ליצור הרשאות, חוקים, ומחירים ייחודיים לכל מקום נתון, בין אם זה חניון שלם, קומה, איזור או אפילו מקום חניה יחיד. זה מאפשר שיטות ניהול חדשות שלא היו אפשריות בעבר. 

 

לדוגמא, חניון משותף לארבע חברות, ולכל חברה מותרות 20 מקומות חניה. לאחר כניסת 20 עובדים מחברה אחת לתוך החניון, העובדים הבאים לא יורשו להיכנס גם אם שאר החניון פנוי. אפשר להכניסם כאורחים, או שמעסיקיהם יחויבו בגין החניה הנוספת, לפי מה שמוגדר מראש. 

Untitled design (2)
Untitled design (4)

ניהול קל

במקום שאתה, מנהל החניה, תצטרך להתמודד עם כל הפרטים הקטנים, כל חברה יכולה לקבל שליטה מלאה על מקומות החניה המוקצים לה בקלות וביעלות. לא תצטרך להתמודד עם מדבקות, תגים או כרטיסים. הכל ניתן לעדכון במהירות בלחיצת כפתור וחוסך זמן וכסף. באמצעות אפליקציית הניהול, תושבי בניין או מעסיקים יכולים להשתמש בתכונה "פתח לחבר" כדי לראות (בשידור חי) מי נמצא בשער ולאפשר להם כניסה למקום החניה שלהם.

דוחות נגישים

בכל רגע נתון תוכל לצפות בסטטוס החניון שלך. סנן את התוצאות כדי לראות כמה מקומות כל חברה תופסת, מי איפשר לאורחים להיכנס, זמני תנועה גבוהים ועוד. בעזרת תוכנת "חניה כחולה" של טכנוסו תוכל כעת לנהל חניונים מורכבים או גדולים, ביתר קלות ויעילות מאי פעם.

Untitled design (5)

קטלוג מוצרים

לקבלת הקטלוג אליכם למייל מלאו את הפרטים למטה

קטלוג המוצרים של Technoso
מיוצר בישראל

תשארו בקשר

רוצה לקבל עוד פרטים על שדרוג החניון וחוויית החניה?
יש להשאיר פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליך.
כניסת לקוחות טכנוסו

כניסת לקוחות

בחר באפשרות המתאימה עבורך

דילוג לתוכן