תוכנת הניהול

מערכת ניהול חניונים ידידותית למשתמש, עוצמתית, ומוכנה לעתיד. תוכנה שנבנתה לניהול חניונים בכל גודל ויעוד.

מערכת ניהול חניונים ידידותית למשתמש, עוצמתית, ומוכנה לעתיד. תוכנה שנבנתה לניהול חניונים בכל גודל ויעוד.

Overview

מערכת ניהול חניונים "חניה כחולה" זו לא סתם עוד מערכת בקרה. העובדה שהמערכת כולה מבוססת ענן מקנה לה מספר יתרונות ייחודיים, מעבר לאפשרות לנהל את המערכת מכל מקום בעולם – נדרש רק חיבור אינטרנט.
מערכת ניהול חניונים
רקע
מודל טכנוסו
התקדמו לחניה חכמה

מידע תפעולי בזמן אמת

במערכת הניהול נכלל "אזור בקרה" (CONTROL) ייעודי עם תצוגה בזמן אמת של אירועים הקורים בחניון. אפשר לנטר תנועות של רכבים בנתיבי הכניסה והיציאה וכן עסקאות בעמדות התשלום. לכל סוג אירוע מוגדרות פעולות ייעודיות שניתן לבצע ישירות בלי לעזוב את הדף.
חץ טכנוסו

עתיד מובטח

עם מערכת ניהול מבוססת ענן, אפשר להיות רגועים שהתוכנה תמיד מעודכנת. כאשר החניון זקוק ליכולת חדשה או אינטגרציה חדשה, הכל נעשה באופן מקוון והחניון ממשיך לפעול כרגיל ללא הפרעות.
חץ טכנוסו

התאמה אישית ותמחור דינמי

מערכת "חניה כחולה" (BluePTCloud) מותאמת אישית ובנויה להתאים לצרכי החניון הספציפיים. ניתן להגדיר מחירונים ייחודיים לאיזורים, קומות, או אפילו מקומות חניה בודדים בחניון. התעריפים מתוזמנים לפי שעות ותאריכים. ניתן לקבוע את כל ההגדרות ומאפיניי החניון בקלות לפני ההתקנה הפיזית, כך שמיד לאחר התקנת הציוד – המערכת מוכנה לשימוש.
חץ טכנוסו

API הפתוח

ה־API הפתוח של מערכת "חניה הכחולה" מאפשר להתחבר לאינספור מערכות חיצוניות.
חץ טכנוסו

אפליקציית ניהול

בין אם אתה מפעיל חניון שצריך לפתוח את המחסום במהירות, או דייר בבניין שפותח את השער לאורח – הכל אפשרי בקליק מהאפליקציה. דרך האפליקציה אפשר לראות בזמן אמת מי נמצא מול המחסום, ולפתוח אותו עבורם. כל פעולה שמבוצעת מתועדת לצורך תחקור עתידי.
תוכנת הניהול לחניון
מערכת ניהול חניון

באותו נושא

כללי

יתרונות המערכת

ממשק ניהול ואפליקציה המערכת כולה נמצאת בענן המערכת כולה נמצאת בענן​ ולכן אין צורך בשרתים ועמדות קליינט יקרים. חיבור מכל מקום בעולם ניתן להתחבר למערכת

קרא עוד »
כניסת לקוחות טכנוסו

כניסת לקוחות

בחר באפשרות המתאימה עבורך

רוצה לקבל עוד פרטים על שדרוג החניון וחוויית החניה?
יש להשאיר פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליך.

קטלוג מוצרים

לקבלת הקטלוג אליכם למייל מלאו את הפרטים למטה

קטלוג המוצרים של Technoso