מיוצר בישראל

מערכת ניהול חניונים מבית טכנוסו – העתיד נראה ורוד

מערכת ניהול חניונים ידידותית למשתמש, שתמקסם את ההכנסות שלכם בכל דרך אפשרית ותחסוך לכם זמן, אנרגיה וכסף רבים!

מערכת ניהול חניונים ידידותית למשתמש, שתמקסם את ההכנסות שלכם בכל דרך אפשרית ותחסוך לכם זמן, אנרגיה וכסף רבים!

Overview

מערכת ניהול חניונים "חניה כחולה" זו לא עוד מערכת בקרה רגילה. העובדה שהמערכת כולה מבוססת ענן מקנה לה מספר יתרונות ייחודיים, מעבר לאפשרות לנהל את המערכת מכל מקום בעולם – נדרש רק חיבור אינטרנט ואין צורך בהקמת תשתיות יקרות, שגם ישביתו באופן זמני את החניון! הגיע הזמן להתקדם לעתיד, הגיע הזמן לפתרונות חנייה חכמים.
מערכת ניהול חניונים
רקע
מודל טכנוסו
התקדמו לחניה חכמה

הנה כמה מהיתרונות של מערכת ניהול החניונים שלנו

מידע תפעולי בזמן אמת

במערכת הניהול נכלל "אזור בקרה" (CONTROL) ייעודי עם תצוגה בזמן אמת של אירועים הקורים בחניון. אפשר לנטר תנועות של רכבים בנתיבי הכניסה והיציאה וכן עסקאות בעמדות התשלום. לכל סוג אירוע מוגדרות פעולות ייעודיות שניתן לבצע ישירות ובקלות.
חץ טכנוסו

עתיד מובטח

עם מערכת ניהול מבוססת ענן, אפשר להיות רגועים שהתוכנה תמיד מעודכנת. כאשר החניון זקוק ליכולת חדשה או אינטגרציה חדשה, הכל נעשה באופן מקוון והחניון ממשיך לפעול כרגיל ללא הפרעות.
חץ טכנוסו

התאמה אישית ותמחור דינמי

מערכת "חניה כחולה" (BluePTCloud) מותאמת אישית ובנויה להתאים לצרכי החניון הספציפיים. ניתן להגדיר מחירונים ייחודיים לאיזורים, קומות, או אפילו מקומות חניה בודדים בחניון. התעריפים מתוזמנים לפי שעות ותאריכים וניתן לשנות אותם בקלות. ניתן לקבוע את כל ההגדרות ומאפייני החניון בקלות לפני ההתקנה הפיזית, כך שמיד לאחר התקנת הציוד – המערכת מוכנה לשימוש.
חץ טכנוסו

API הפתוח

ה־API הפתוח של מערכת "חניה כחולה" מאפשר להתחבר לאינספור מערכות חיצוניות. כלומר, אם תרצו להגיע לקהל לקוחות רחב יותר, תוכלו להתממשק עם אפליקציות החנייה הקיימות היום (כמו פנגו, סלופארק, וכו'), והן יוכלו לנתב אליכם לקוחות המחפשים חניה בסביבתכם. דוגמה אחרת היא התממשקות עם מערכת הניהול במקומות אירוח כמו בתי מלון, שיאפשרו ללקוחות להיכנס ולצאת מהחניה ללא עיכובים, עם חווית משתמש מושלמת.
חץ טכנוסו

אפליקציית ניהול

בין אם אתה מפעיל חניון שצריך לפתוח את המחסום במהירות, או דייר בבניין שפותח את השער לאורח – הכל אפשרי בקליק מהאפליקציה. דרך האפליקציה אפשר לראות בזמן אמת מי נמצא מול המחסום, ולפתוח אותו עבורו. כל פעולה שמבוצעת מתועדת לצורך מעקב עתידי.
עיצוב לטכנוסו - חץ מצביע שמאלה בצבע צהוב

פתרון לחניונים בכל גודל

פתרונות חניה לניהול חניונים בכל גודל ומכל סוג, בצורה אופטימלית ב-100%. המערכת שלנו פועלת ללא כרטיסים, מה שחוסך זמן גם ללקוחות וגם לבעלי החניון והופכת את ההתנהלות בחניון למועילה יותר (ויש גם מערכת עם כרטיסים אם מבנה החניון מצריך את זה). המערכת שלנו מצטיינת במהירות; הלקוחות מתחברים באופן אוטומטי לתוכנת הניהול, המחיר מוצג להם באופן מיידי והתשלום נעשה בטאצ', פשוט וזריז. כך שגם אם החניון שלכם רב קומות ומימדים, התנועה בכניסה והיציאה יזרמו בקלות.
עיצוב לטכנוסו - חץ מצביע שמאלה בצבע צהוב

ניהול פשוט

מערכת ניהול חניון מאפשרת לכם ניהול קל, נוח וגמיש. עם המערכת שלנו תוכלו לשנות הרשאות ברגע ולהגדיר את הגישה לכל סוגי המשתמשים באפליקציה, בהתאמה אישית שלכם. כך לדוגמה, בעלי אזורי חניה יכולים לנהל את החניה שלהם באופן עצמאי ללא תלות במנהל החניון.
עיצוב לטכנוסו - חץ מצביע שמאלה בצבע צהוב

חיסכון מכל בחינה אפשרית

חיסכון הוא אחת הדרכים להגדיל הכנסות. מערכת ניהול החניון שלנו עוזרת בהגדלת ההכנסות מהחניון וחוסכת הרבה זמן וכסף, היא מהמהירות בתחום ולמרות זאת עלות המערכת נמוכה בכ-30% מהממוצע בשוק. מערכת ניהול החניון החכם של טכנוסו פועלת ללא כרטיסים וניירת, זה חוסך את עלויות הכרטיסים, הניירות ואת עלות המדפסות והתחזוקה האינסופית שלהן. בנוסף, תפעול המערכת הוא אוטומטי ב-100%, לא נדרשת מעורבות כוח אדם בשום שלב.
עיצוב לטכנוסו - חץ מצביע שמאלה בצבע צהוב

התפתחות והתייעלות ללא הפסקה

תוכנת הניהול שלנו אוספת נתונים רבים על החניון ומספקת ניתוחים ותובנות מעשיות לניהול חכם וייעול דרכי העבודה. בנוסף לכך, מנהל החניון יכול ליהנות מעדכוני התוכן השוטפים באפליקציה ולהכיר את כל השיטות החדשות למקסום ההכנסות מהחניון, כמו איך להשתמש בתמחור דינמי בצורה אופטימלית ועוד.
עיצוב לטכנוסו - חץ מצביע שמאלה בצבע צהוב

One-Stop-Shop

עם מערכת הניהול של טכנוסו אתם מקבלים פתרון ל-כ-ל צרכי ניהול החניון שלכם; כל הציוד הנדרש לניהול החניון, מצלמת LPR, שילוט, שערים לחניון, טרמינל כניסה ויציאה, פתרונות סליקה, הפקת דוחות, תמיכה טכנית, ועוד! כל הפתרונות במקום אחד ובאיכות הגבוהה ביותר.
עיצוב לטכנוסו - חץ מצביע שמאלה בצבע צהוב

השקעה ראשונית מינימלית

מערכת ניהול חניונים חכמה עלולה להיות הוצאה גדולה ולפעמים יקח זמן רב עד שיימצא הרגע הנכון לכך מבחינה עסקית.
תוכנית התשלום שלנו משנה את החוקים!
ניתן לרכוש את מערכת ניהול החניון שלנו ולשלם בשיטת ליסינג, כך שתוכלו ליהנות מכל מהיתרונות שלה באופן מיידי, ללא השקעה מוקדמת!
עיצוב לטכנוסו - חץ מצביע שמאלה בצבע צהוב

הגדלת הרווחים

כל יתרונות מערכת ניהול החניון של טכנוסו שפירטנו, יתרמו באופן ישיר להגדלת ההכנסות מהחניון שלכם. כשהמערכת מאפשרת לחניון לפעול במהירות ויעילות, ומאפשרת לכם גמישות בניהול החניון ותמחור דינאמי, אתם ממקסמים את ניצול שטח החניון, נותנים שירות יוצא דופן ללקוחות שלכם וכולם מרוויחים יותר!
תוכנת הניהול לחניון
מערכת ניהול חניון

באותו נושא

מערכת בקרת חניה בחניון תת קרקעי
כללי

בקרת כניסה לחניון – העתיד!

מכירים את זה שאתם נכנסים לחניון ומוצאים את עצמכם מחפשים אחר מקום חניה פנוי עד צאת הנשמה? ומה לגבי ההמתנה האינסופית בכניסה לחניונים וביציאה מהם,

קרא עוד »
כללי

יתרונות המערכת

ממשק ניהול ואפליקציה המערכת כולה נמצאת בענן המערכת כולה נמצאת בענן​ ולכן אין צורך בשרתים ועמדות קליינט יקרים. חיבור מכל מקום בעולם ניתן להתחבר למערכת

קרא עוד »
מיוצר בישראל

תשארו בקשר

רוצה לקבל עוד פרטים על שדרוג החניון וחוויית החניה?
יש להשאיר פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליך.

קטלוג מוצרים

לקבלת הקטלוג אליכם למייל מלאו את הפרטים למטה

קטלוג המוצרים של Technoso
כניסת לקוחות טכנוסו

כניסת לקוחות

בחר באפשרות המתאימה עבורך

דילוג לתוכן