מיוצר בישראל

פתרונות חניה מתקדמים – האם זה הפתרון שאתם צריכים?

פתרונות חניה מתקדמים האם הם פותרים את הבעיה שלך

פתרונות חניה מתקדמים עוזרים לבעלי חניונים למקסם את התפוקה בחניון שלהם ולנצל את המרחב הקיים בצורה האופטימלית, תוך כדי סיפוק חווית משתמש עתידנית, נוחה ומהירה ללקוחות החניון, ובשורה התחתונה: פתרונות חניה מתקדמים עוזרים להגדיל את ההכנסות מהחניון בצורה משמעותית.

אבל האם מערכת שינוע לחניון שמכפילה (או משלשת) את מספר מקומות החניה, באמת עונה על כל הצרכים שלכם? ואילו פתרונות אחרים קיימים בשוק? יצאנו לבדוק!

פתרונות חניה – מה האופציות שלכם?

הטכנולוגיות המתקדמות שמשפיעות על כל תחום בחיינו עשו את דרכם גם לחניונים. בעזרת תוכנות מתקדמות, יכולים בעלי חניונים שבחרו להפוך את החניון שלהם לחניון חכם, ליהנות מהכנסות גבוהות יותר ומניהול חניון פשוט וקל. אם אתם רוצים לשדרג את החניון שלכם, הנה כמה מהאופציות המתקדמות הקיימות היום בשוק:

פתרונות חניה מתקדמים-רובוטיים לחניה בקומות

פתרונות חניה המתאימים במיוחד למקומות בהם המרחב מוגבל. בעזרת פתרונות אלו, תוכלו להכפיל (או יותר) כל מקום חניה בעזרת התקנת מערכת שינוע המזיזה את המכונית למקום המבוקש. על מנת שתוכלו להפוך את החניון שלכם לחניון מסוג זה, תצטרכו תקרה גבוהה או לחפור בורות ייעודיים למערכת, אך כמו שאתם יכולים לתאר לעצמכם, במידה ותצטרכו לעשות זאת, עלויות ההקמה יהיו גבוהות ביותר.

פתרונות חניה מתקדמים בקומות

פתרונות חניה לקיצור זמן חיפוש החניה בעזרת טכנולוגיות חיישנים

מערכת חיישנים המותקנת בחניון, היודעת לזהות אם מקום החניה תפוס או לא. המידע מוצג לנהגים על ידי שילוט (ירוק או אדום), המכוון אותם למקום החניה הפנוי, כך נחסך זמן החיפוש וחווית המשתמש משתפרת פלאים. ובנוסף, כל הנתונים מועברים באופן מיידי למפעיל החניון המקבל תמונת מצב מלאה על תפוסת החניון בכל רגע נתון.

פתרונות חניה אוטומטיים למקסום ההכנסה מהחניון

פתרונות חניה מסוג זה עובדים על בסיס טכנולוגיית בקרה חכמה לחניון, שבשורה התחתונה עושה שלושה דברים:

1. עוזרת למקסם את ההכנסות מהחניון בצורה משמעותית.

2. מורידה ממפעיל החניון 99% מההתעסקות והטרחה הכרוכים בניהול החניון, ועוזרת לו לנהל את החניון בצורה קלה ופשוטה.

3. מורידה את ההוצאות של ניהול החניון וחוסכת לבעלי החניון הון בהוצאות על עובדים, מדפסות, תחזוקה, ועוד.

איך זה קורה בפועל? 

מערכת בקרה לחניון משתמשת במצלמות LPR. אלו מצלמות חכמות המזהות במהירות את מספר לוחית הרישוי של הרכב, ובהתאם, מחסום החניון נפתח בצורה אוטומטית, נתוני הרכב ושעת הכניסה לחניון נקלטים בתוכנת הניהול, וכשהלקוחות עוזבים את החניון, תהליך התשלום הינו קל, מהיר ונוח.

בעלי החניון יכולים לנהל את החניון בקלות שיא ע"י שימוש באפליקציה, לקבל תובנות פרקטיות שיעזרו להם למקסם את ההכנסות מהחניון בעזרת תמחור דינמי, לקבל מידע על המתרחש בחניון בזמן אמת בכל רגע נתון, לעשות שינויים בהגדרות החניון בקלות ועוד.

כשאתם בוחרים בפתרונות החניה האוטומטיים שלנו ב'טכנוסו', מעבר לטכנולוגיה המתקדמת, אתם זוכים גם לשירות מוקד 24/7 ללקוחות החניון שלכם, כך שמפעיל החניון לא צריך להתעסק בתקשורת עם הלקוחות בכלל!

פתרונות חניה טכנוסו

אם כל פתרון חניה פותר בעיה אחרת, מה עושים כשרוצים לפתור מספר בעיות?

אינטגרציה! המערכת שלנו ב'טכנוסו' יכולה להתממשק עם פתרונות חניה מתקדמים אחרים כדי ליצור חניון מושלם. לדוגמה, בחניון ב-'תאומי רובינשטיין' בתל אביב, עשינו אינטגרציה בין המערכת שלנו לבין מערכת המבוססת על טכנולוגיית חיישנים, והתוצאה היא שבנוסף לחווית המשתמש המצוינת שלקוחות החניון מקבלים ולכל שאר היתרונות לבעלי ומפעילי החניון – הנהגים אינם צריכים לזכור איפה הם החנו את הרכב, עליהם רק ללכת לעמדות התשלום, להקיש את מס' לוחית הרישוי שלהם, והמערכת תכוון אותם לרכב שלהם.

מה הבעיה בחניון שלכם?

כדי להבין אילו פתרונות חניה יתאימו לחניון שלכם, צריך להבין איזה בעיה אתם מנסים לפתור. האם מדובר בחניון עם אזור חניה מצומצם? האם תפעול החניון עולה לכם הרבה כסף? מה לגבי זמן? אנרגיה? כאב ראש? האם חווית המשתמש לא מספיק טובה עבור הלקוחות שלכם?

נרחיב קצת על כל אחת מהבעיות: 

עבודה קשה

ניהול חניון "לא חכם" זה בהחלט עבודה קשה! יש ברחנים, יש שומר שלפעמים איך לומר…נרדם בשמירה, יש לקוחות בעייתים שמאבדים את הכרטיס ולא מוכנים לשלם על יותר זמן ממה שהם טוענים שהם חנו, יש מדפסות שכל הזמן מתקלקלות, ויש אתכם שצריכים לנצח על כל הכאוס הזה…

אם עבודה קשה זו הבעיה שלכם, צרו איתנו קשר ונשמח לספר לכם עד כמה קלה ומהנה העבודה שלכם יכולה להיות, וכמה מעט זה יעלה לכם!

ניצול השטח

במקרים מסוימים, המרחב הקיים לא מספיק לכמות הלקוחות של החניון ואין דרך פיזית להגדיל את החניון, במידה וזו הבעיה שלכם ובחניון יש תקרה גבוהה, תוכלו להשתמש בפתרונות חניה מתקדמים-רובוטיים ולאפשר ללקוחות שלכם לחנות בקומות ועל ידי כך להכפיל או לשלש כל מקום חניה.

ישנה גם האופציה לחפור בורות ייעודיים על מנת ליצור חניה בקומות במקומות בהם אין תקרה גבוהה, אך כפי שציינו, מדובר בעלות הקמה גבוהה מאוד.

תמחור לא אפקטיבי

תמחור קבוע וחניון חכם לא הולכים ביחד, למה?

תחשבו על זה, האם זה הגיוני שבשעות שהחניון פנוי לגמרי ובשעות שיש ביקוש שיא, המחיר יהיה זהה?
מה אם בשעות שהחניון פנוי, תוכלו להציע ללקוחות מחיר אטרקטיבי שיחסוך מהם את השאלה האם לחפש חניה או לבוא לחניון שלכם, ובשעות שהביקוש בשיאו, תוכלו לגבות מחיר בהתאם.

במילים פשוטות, תמחור קבוע זה כסף על הרצפה. תמחור דינמי זה המקסימום רווחיות האפשרית.

מערכת חניה אוטומטית מבית טכנוסו

עלויות גבוהות

מאיפה להתחיל? שומר לחניון, מדפסות (שכל הזמן מתקלקלות), דיו, נייר ועוד ועוד ועוד. לא מספיק שהחניון לא מכניס מספיק, הוא גם עולה לכם הרבה יותר מדי.

פתרונות חניה אוטומטיים מורידים לכם את הצורך בכל אלו ב-100%! מדובר בחיסכון שיכול להגיע לסכומים שיפתיעו אתכם.

חווית משתמש בינונית

תחשבו על החוויה של הנהגים בחניון רגיל, הם לוקחים כרטיס בכניסה, חייבים לשמור עליו, צריכים לחפש מקום חניה פנוי (לפעמים במשך זמן רב), צריכים לזכור איפה הם החנו את הרכב, צריכים למצוא את עמדת התשלום ולהסתדר עם אפשרויות התשלום הקיימות, לעמוד בתור ביציאה ועוד ועוד.

פתרונות חניה מתקדמים פותרים את כל זה. 

מערכות חניה המבוססות על טכנולוגיות חיישנים מקצרות את זמן חיפוש החניה של הנהג, ובעזרת פתרונות חניה אוטומטיים: הנהג לא צריך כרטיס, הוא מגיע והשער נפתח אוטומטית. וביציאה, יש לו עמדת תשלום נוחה המאפשרת לו לשלם בטאצ' ובאינספור דרכים נוחות, והוא יוצא מהחניון ללא תור, אחרי שפגש גם בכניסה וגם ביציאה מערכת חניה חכמה ומעוצבת שמשאירה רושם מצוין של חניון שרוצים לחזור אליו.

פתרונות חניה חכמים

מה מונע מכם להתקדם אל פתרונות חניה חכמים?

במילה אחת, כסף.

כבר אין שאלה אם פתרונות חניה מתקדמים עוזרים לנהל חניון בצורה ריווחית וקלה יותר, השאלה היחידה היא האם אתם יכולים להרשות לעצמכם את ההשקעה הראשונית.

נחשו מה? חסכנו לכם את זה!

אנחנו ב'טכנוסו' מודעים היטב לבעיה של ההשקעה הראשונית ולכן פיתחנו מודל תשלום בליסינג! המערכת שלנו לא דורשת הקמה יקרה ותשתיות מורכבות: אתם יוצרים איתנו קשר, אנחנו נותנים לכם את כל הפרטים, עונים על כל השאלות שלכם, ותוך זמן קצר, גם החניון שלכם יהיה חניון חכם שמשחרר אתכם לחייכם ומכניס לכם פי כמה.

לסיכום

אם אתם עוד מתלבטים אם לשדרג את החניון שלכם בעזרת פתרונות חניה מתקדמים, אנחנו מזמינים אתכם לתאם איתנו שיחה ונשמח לספר לכם עד כמה ניהול חניון יכול להיות קל וריווחי, וכמה מעט תצטרכו להשקיע כדי לגרום לזה לקרות!

צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם!

בינתיים, אתם מוזמנים להתרשם מהפרויקטים האחרונים שביצענו.

שיתוף:

אודות טכנוסו
טכנוסו
חברתנו מתמחה בפתרונות טכנולוגיים ייחודיים המתקדמים בעולם לבקרה חכמה עם רמת שירות ואיכות הגבוהים ביותר, ייעוץ ומענה ברמת One Stop Shop ללקוחותנו.
לראשונה בישראל – מערכת חניה מתקדמת ללא השקעה מראש

מאמרים חדשים

מערכת בקרת חניה בחניון תת קרקעי
כללי

בקרת כניסה לחניון – העתיד!

מכירים את זה שאתם נכנסים לחניון ומוצאים את עצמכם מחפשים אחר מקום חניה פנוי עד צאת הנשמה? ומה לגבי ההמתנה האינסופית בכניסה לחניונים וביציאה מהם,

קרא עוד »
רוצה לקבל עוד פרטים על שדרוג החניון וחוויית החניה?
יש להשאיר פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליך.

קטלוג מוצרים

לקבלת הקטלוג אליכם למייל מלאו את הפרטים למטה

קטלוג המוצרים של Technoso
כניסת לקוחות טכנוסו

כניסת לקוחות

בחר באפשרות המתאימה עבורך

דילוג לתוכן