מיוצר בישראל

פתרונות חניה לבתי מלון

Parking in hotel
חניה בבית מלון

סקירה כללית

 

  1. כשאנשים חושבים לשהות בבית מלון הם חושבים על נוחות, על חוויה רגועה ובלי לחצים. ובדיוק כפי שהעיצוב המדוקדק ומוקפד בכל חלק קטן במלון נלקח בחשבון עבור חוויה עם נוחות מקסימלית עבור האורח, אז חשוב שגם החניון יהיה אינטואיטיבי ושיהיה קל להתמצאות בו. כמנהל המלון, הדבר האחרון שאתה רוצה זה אורח מתוסכל. רוב האורחים של בתי המלון מגיעים עם רכבים פרטיים, ובהרבה מקרים – הם מגיעים ישר אחרי טיסה מעייפת, והדבר האחרון שהם רוצים זה להסתבך עם החניה כשהם מגיעים למלון. בניגוד לרוב סוגי החניונים שבהם האורחים נכנסים ויוצאים פעם אחת מהחניון, אורחי המלון יצאו ויכנסו מהחניון מספר פעמים ביום.

  2. כדי לנהל בצורה הטובה ביותר והחסכונית ביותר את מגרש החניה, טכנוסו מציעים מספר פתרונות ייחודיים. עבור ציוד לניהול החניון, אנו מציעים מסוף כניסה ויציאה מהחניון שלא מוציא כרטיסים כלל, או מסוף שונה שמוציא כרטיסים שממחזרים את עצמם. שני המערכות הללו עובדות עם LPR שזה מצלמות לזיהוי לוחית הזיהוי של הרכבים, הם מופעלים באופן מלא בענן. המערכות מעוצבות ברמת גימור הגבוהה ביותר והם אלחוטיות – מה שהופך את ההתקנה (ואפילו למקרה שתרצו להעביר את המערכת למיקום אחר בחניון)  להרבה יותר יעילה וחסכונית מאשר כל מערכת חניה אחרת.

  3. בעזרת ה API הפתוח של טכנוסו, תוכנת הניהול של החניון יכולה לעבוד יחד עם ממשק הניהול של המלון כך שתקבלו חווית VIP ייחודית באמת. בעת ביצוע הצ'ק-אין, לוחיות הזיהוי של האורחים ישמר במערכת, והמחסומים של החניון יפתחו באופן אוטומטי ויתנו לרכבים של האורחים להיכנס באופן אוטומטי. האורחים לא יצטרכו למצוא מטבעות או להשתמש בכרטיסי חניה, גם לא להשתמש במפתח שלהם או להתקשר לקבלה. הם פשוט יוכלו להיכנס ולצאת כמה פעמים שרק ירצו, ואחרי שהם יבצעו צ'ק-אאוט מהמלון, לוחית הזיהוי שלהם נמחק באופן אוטומטי מהרשימה והם לא יוכלו להיכנס יותר לחניון.

חלק מהלקוחות המאושרים שלנו​

בתחום המלונאות
קראון פלאזה
רשת מלונות פתאל
לאונרדו
לקוח מרוצה של חברת טכנוסו
מלונות SETAI
Orchid hotels

פתרונות חניה לבתי מלון:

עלות-תועלת ותהליך ההתקנה

המערכות של טכנוסו הינם אלחוטיות – עבור הלקוח זה אומר חיסכון עצום. חוץ מלספק נקודת חשמל, (שאפשר לעשות זאת גם על ידי השימוש באנרגיה סולארית) אין שום צורך בשיפוץ יקר כדי להעביר כבלי תקשורת בין המערכת לחדר השרתים. וכדי להפחית בהוצאות אפילו עוד יותר, הוצאנו את הכרטיסים המודפסים מהסיפור. מערכת מחזור הכרטיסים שלנו משתמשת בכרטיסים מסוג PVC שניתן להשתמש בהם מאות פעמים והם ניתנות למיחזור. או שאתם יכולים לבחור גם במערכת ללא הכרטיסים כלל, כדי לחסוך אפילו עוד יותר.

מערכות כניסה ויציאה לחניון
מודל טכנוסו
התקדמו לחניה חכמה
עיצוב חדשני לחניון

עיצוב מרהיב וידידותי לסביבה

  • כל ציוד החניונים שלנו מעוצב בצורה נקיה ועתידנית. המחסומים, המסופים ועמדות התשלום לכולם יש עיצוב עתידני עם תאורת לדים שמשנה צבעים לפי הפעולה שבוצעה -בסנכרון מלא עם כל הציוד. הכניסה לחניון שלכם זה הדבר הראשון והאחרון שהאורחים שלכם יראו – ואתה תהיה גאה בזה.
  • כדי להתאים את החניון לכל סוגי האורחים, וגם כדי לשמור על הסביבה בצורה רצינית, חברת טכנוסו חברה ל- EV Meter כדי לספק עמדות טעינה לרכבים חשמליים – שעובדות יחד עם מערכת החניון.

ניהול ייחודי למלון

  • ה-API הפתוח של טכנוסו מאפשר לשלב את מערכת ניהול החניון עם מערכת ניהול המלון עצמו. עבור המלונות, זה אומר שהם לא יצטרכו להשתמש המערכות שונות כדי לתת גישה לאורחים. כשהאורחים עושים את הצ'ק-אין, אז כשהם יהיו בקבלה הם פשוט יוסיפו את מספר לוחית הזיהוי לפרופיל שלהם וכך האורחים יוכלו להיכנס ולצאת מהחניון בצורה מיידית עד שהם יעשו את הצ'ק-אאוט. בעת ביצוע הצ'ק-אאוט, המערכת תשקלל את העמלה שהאורחים צריכים לשלם, וניתן יהיה לחייב באמצעות כרטיס האשראי של האורחים. 

  • כדי לקבל חניון חכם בצורה אבסולוטית, טכנוסו מציעה מערכת ניווט חכמה לחניון, המערכת הזאת עוקבת אחר כל שטח חניה פנוי בחניון ומציגה לנהג את מיקום החניה הפנוי בעזרת אור ירוק/אדום (תלוי אם החניה תפוסה או פנויה). הטכנולוגיה הזאת מדהימה עבור נהגים לא רק כי הם לא יצטרכו לחפש אחר חניה, הטכנולוגיה הזאת מאפשרת למנהלי המלון לשמור מקומות חניה לאורחים ספציפיים.
ניהול חניונים

קטלוג מוצרים

לקבלת הקטלוג אליכם למייל מלאו את הפרטים למטה

קטלוג המוצרים של Technoso
מיוצר בישראל

תשארו בקשר

רוצה לקבל עוד פרטים על שדרוג החניון וחוויית החניה?
יש להשאיר פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליך.
כניסת לקוחות טכנוסו

כניסת לקוחות

בחר באפשרות המתאימה עבורך

דילוג לתוכן