מיוצר בישראל

בית חולים ברזילי

בית חולים ברזילי

הלקוח

המרכז הרפואי ברזילי

מיקום

אשקלון - דרום הארץ.

תאריך הקמה

01.2020

כמה עובדות מהירות על בית חולים ברזילי

  • המרכז הרפואי ברזילי הוא בית חולים בן 617 מיטות באשקלון – דרום הארץ.
  • מכסה שטח של 8,000 מ"ר
  • הצוות הרפואי של המרכז כולל כ -2000 אנשי מקצוע
  • מספר רב של מתחמי חניה חיצוניים ותת קרקעיים.
  • 4 נתיבי כניסה ו -4 נתיבי יציאה ראשיים.

הלקוח

המרכז הרפואי ברזילי הוא בית חולים גדול הממוקם באשקלון, ישראל. בית החולים משרת כחצי מיליון נפש ומטפל במעל 100,000 פניות לשנה. בית החולים ממוקם כ 10 ק"מ מעזה, ממלא תפקיד חיוני בטיפול בחיילים ופצועי טרור.

האתגר

מבקרים, חולים, וצוות רפואי משמשים את הכניסה ויציאת החניה של בית החולים. הוא ממוקם בסמוך לאזור עזה ולכן לעיתים אחראי לטיפול בכמויות גדולות של חולים כולל חיילים פצועים ונפגעי טרור. כשמדובר בטיפול רפואי, כל שנייה חשובה וחשוב מאוד שרכבים יוכלו להיכנס כמה שיותר מהר ללא עיכובים.

מכיוון שיש סוגים שונים של חונים שנכנסים דרך כניסה אחת – המערכת צריכה להיות מסוגלת לזהות את מי לגבות עבור חנייה ומי לא.

הפתרון:

ברגע שבית החולים החל לשדרג את הבניין הבינו שהם זקוקים לשדרוג חניה.

הם בחרו במערכת Ticket – Recycle של טכנוסו – הן בכניסות והן ביציאות.

הטרמינל Ticket – Recycle בכניסה, בניגוד למערכות כרטיסים אחרות הקיימות כיום, משחרר אוטומטית כרטיס ללא צורך בלחיצה על כפתור (כבר לאחר שיוך מספר לוחית הרישוי לכרטיס במערכת) כאשר הוא מזהה רכב שבא להיכנס לחניון.

על ידי הסרת הצורך בלחיצה על כפתור/על מסך המגע של הטרמינל, לצורך הנפקת כרטיס הכניסה, נוצרת זרימה מהירה הרבה יותר של רכבים בכניסה לחניון ובנוסף מסיר את הצורך לגעת במשטח (הכפתור/מסך) שגם חולים פוטנציאליים נוגעים בו.

לקריאה על פתרונות מלאים לחניונים של בתי חולים לחצו כאן.

הטרמינלים Ticket – Recycle ביציאה נועדו לייצר זרימה מהירה של רכבים. כאשר החונים מכניסים את הכרטיס, הם יכולים להכניס אותו מכל כיוון (4 כיוונים).

עבור התשלום, הלקוחות יכולים לשלם באמצעות אפשרויות מהירות רבות ושונות, החל משבב EMV ועד Contactless ואפילו טלפונים ניידים.

כדי להפוך את היציאה למהירה יותר, חונים יכולים לשלם מראש באמצעות עמדות תשלום ה – Pay on Foot הנמצאות במיקום נוח ליד כניסות לבניינים בבית החולים,

ברגע התשלום המכונה תבצע את הבדיקה עם אלגוריתמים ייחודיים של טכנוסו אשר יחליטו באם המחסום ביציאה יפתח לרכב אוטומטית ע"י זיהוי לוחית הרישוי של הרכב/לא, במידה וכן (מעל 95% מהמקרים), הכרטיס נבלע במכונה בעת סיום התשלום והמחסום ביציאה ייפתח אוטומטית מיד עם הגעת הרכב ל1 מנתיבי היציאה, במידה ולא (כ5% מהמקרים), הכרטיס יוחזר למשתמש מהמכונה, והוא ידרש להכניס אותו ביציאה מהחניון.

 

רכבים הרשומים כרכב בבעלות נכה יוכלו להיכנס אוטומטית ולצאת מבלי לשלם עקב העובדה שהמערכת מחוברת למאגר הלאומי של כלי רכב לנכים. לעיתים אורחי בית החולים יבקרו לשעות רבות ויצטרכו להיכנס ולצאת מספר פעמים באותו יום. עם השימוש ב- LPR, רכבים יכולים להיכנס ולצאת פעמים רבות ככל שיידרש תוך 24 שעות מהרגע שהם נכנסו וישלמו רק עמלה אחת. 

קטלוג מוצרים

לקבלת הקטלוג אליכם למייל מלאו את הפרטים למטה

קטלוג המוצרים של Technoso
מיוצר בישראל

תשארו בקשר

רוצה לקבל עוד פרטים על שדרוג החניון וחוויית החניה?
יש להשאיר פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליך.
כניסת לקוחות טכנוסו

כניסת לקוחות

בחר באפשרות המתאימה עבורך

דילוג לתוכן