מיוצר בישראל

One-Stop-Shop

הפעלת חניון מעולם לא הייתה קלה יותר, אנו מספקים את כל צרכי החניון במקום אחד.

הפעלת חניון מעולם לא הייתה קלה יותר, אנו מספקים את כל צרכי החניון במקום אחד.

סקירה כללית

בעבר אם מישהו רצה לנהל חניון, הוא היה מחויב לתקשר עם מספר ספקים שונים. לאחר מכן המפעיל נצרך לעקוב אחרי מתי לשלם למי .עבור כל שירות נוסף נדרש לתקשר עם ספק נוסף. שמנו לזה סוף.
IMG_9964
רקע
מודל טכנוסו
התקדמו לחניה חכמה
חלק מהשירותים הכלולים ב- One-stop shop.

אין כבלים אין בעיות

במערכת קונבנציונאלית, יהיה עליכם לבנות תשתיות, להעביר כבלי תקשורת לשרתים, לחבר מחשבים להפעלת המערכות, לספק קווי VPN, וכאשר משהו משתבש בדרך, תצטרכו לתקשר עם כל ספק בנפרד ולבדוק היכן הבעיה. עם מערכת "חניה כחולה", אין כבלים, אין מחשבים מחוברים קווית והשרת המובנה מיוצר על ידינו, כך שתצטרך לתקשר תמיד רק עם ספק אחד וזה אנחנו.
חץ טכנוסו

סליקה

צפיה ושליטה בכל תשלומי החניה ממקום אחד. תקבלו את התעריפים וחוזי הסליקה הטובים ביותר, ואם יש בעיה בתשלום, אין צורך לתקשר עם עוד חברה, גם לגבי זה אפשר לדבר ישירות איתנו.
חץ טכנוסו

חומרים מתכלים

כרטיסי חניה וקבלות נייר עולים כסף,והרבה. הם פוגעים באיכות הסביבה ומייצרים תעסוקה נוספת, אז למה משתמשים בהם? אנחנו לא. עם מערכת "חניה כחולה", אין צורך להזמין חומרים מתכלים, כי אין אותם.
חץ טכנוסו

דוחות

בעבר, כדי לקבל תובנות מבוססות נתונים או נתוני חניה סטטיסטיים, היה צריך לעבד חלק מהמידע בצורה ידנית או שהיה צורך במערכת נוספת שתעשה זאת. בעולם של היום המידע הוא הכל ולכן אנו מספקים את כלי ה-BI הטובים ביותר כדי לאסוף את הנתונים ולהפוך אותם לתובנות שניתן לתרגם לפעולות.
הכל לחניון
כל מה שחניון צריך

באותו נושא

מערכת בקרת חניה בחניון תת קרקעי
כללי

בקרת כניסה לחניון – העתיד!

מכירים את זה שאתם נכנסים לחניון ומוצאים את עצמכם מחפשים אחר מקום חניה פנוי עד צאת הנשמה? ומה לגבי ההמתנה האינסופית בכניסה לחניונים וביציאה מהם,

קרא עוד »
מיוצר בישראל

תשארו בקשר

רוצה לקבל עוד פרטים על שדרוג החניון וחוויית החניה?
יש להשאיר פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליך.

קטלוג מוצרים

לקבלת הקטלוג אליכם למייל מלאו את הפרטים למטה

קטלוג המוצרים של Technoso
כניסת לקוחות טכנוסו

כניסת לקוחות

בחר באפשרות המתאימה עבורך

דילוג לתוכן