מיוצר בישראל

הפתרונות שלנו

למי השירותים שלנו מתאימים

כשחברת טכנוסו מייצרים פתרונות לבעלי חניונים – הם חושבים גם על בעלי החניונים וגם על הנהגים עצמם. והתוצר מתבטא במערכת חניה שמביאה עימה עיצוב חדשני וסוחף, מהירות תגובה מקסימילית, וחיסכון עצום בכסף. העולם מתקדם, וכולנו מסכימים שהגיע הזמן שגם עולם החניה יתקדם, ועכשיו עם טכנוסו – זה קורה. הפתרונות והמוצרים של חברת טכנוסו יתנו לכם לנהל ולתפעל את החניון שלכם בצורה חלקה הרבה יותר ממה שאתם חושבים. הפתרונות שאנו מספקים מתאימים גם לחניון קטן ופרטי ועד לחניונים של שדות תעופה עם אלפי מכוניות שנכנסים אליו בכל יום.

בואו לקרוא איך הפתרונות שלנו יכולים לעזור לכם.

Parking in hotel

בתי מלון

העצימו את חווית אורחי המלון בעזרת מערכת חניה אוטומטית וקלה. האורחים שלכם לא יצטרכו להתמודד יותר עם כרטיסי חניה או כסף קטן, והם יהיו אסירי תודה.

Hospital

בתי חולים

שימרו על שביעות רצון בקרב צוות בית החולים והמטופלים בעזרת מערכת ניהול חניון עוצמתית, גמישה ומהירה. שמרו על תנועה זורמת של מכוניות לחניון, ונצלו כל שטח חניה בחניון.

פתרונות חניה לשדה תעופה

שדות תעופה ותחנות מרכזיות

שלטו בחניונים שלכם בעזרת תוכנת ניהול עוצמתית של טכנוסו שתתן לכם את האפשרות לנהל את החניון בצורה הקלה ביותר.שלטו בנתונים, אוטומציות ועוד, דרך תוכנת הניהול אשר תיהיה לכם בהישג יד.

אונברסיטה

מכללות ואוניברסיטאות

מקסמו את השימוש בחניון שלכם בעזרת כניסה ויציאה מהירה יותר לחניון, מערך תשלום קל ופשוט, מסוף ללא כרטיסי חניה, ומסכי ניווט שיציגו לנהגים לאן לנסוע.

קניונים ומרכזי קניות

תנו ללקוחות שלכם להתרכז בקניות מאשר שיתרכזו בחניה, בעזרת חווית חניה חלקה עם כרטיסי חניה בהנחה למנויים – שיגרום להם לחזור לקנות אצליכם.

ניהול חניון לבנייני מגורים ומשרדים

בנייני משרדים ומגורים

תוכנת BluePT של טכנוסו יכולה לקחת אפילו את החניונים המורכבים ביותר ולספק פיתרון ניהול שיעשה את העבודה בשבילך. דיירים ועובדים כבר לא יצטרכו כרטיסים, תגים, או מדבקות, והם יודו לך על כך.

מודל טכנוסו
התקדמו לחניה חכמה

מאמרים חדשים

Eretz Ratz
תיק עבודות

ארץ רץ פתח תקווה

מיקום פתח תקווה תאריך הקמה 08.2019 לקוח ארץ ר.צ. השקעות בע"מ מרכז קניות גדול עם מגוון רחב של חנויות. במרכז אפשר למצוא חנויות כמו אייס,

קרא עוד »
חניון בית סונול תל אביב
תיק עבודות

בית סונול

מיקום תל אביב תאריך הקמה דצמבר 2020 לקוח רובינשטיין ושות' בע"מ בית סונול הינו מגדל בגובה כ-100 מטר ויש בו 25 קומות. במגדל נמצאיים משרדי

קרא עוד »

קטלוג מוצרים

לקבלת הקטלוג אליכם למייל מלאו את הפרטים למטה

קטלוג המוצרים של Technoso
כניסת לקוחות טכנוסו

כניסת לקוחות

בחר באפשרות המתאימה עבורך

רוצה לקבל עוד פרטים על שדרוג החניון וחוויית החניה?
יש להשאיר פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליך.

sales@technoso.co.il