הפתרונות שלנו

פתרונות לחניונים שונים

כשחברת טכנוסו מייצרים פתרונות לבעלי חניונים – הם חושבים גם על בעלי החניונים וגם על הנהגים עצמם. והתוצר מתבטא במערכת חניה שמביאה עימה עיצוב חדשני וסוחף, מהירות תגובה מקסימילית, וחיסכון עצום בכסף.

העולם מתקדם, וכולנו מסכימים שהגיע הזמן שגם עולם החניה יתקדם, ועכשיו עם טכנוסו – זה קורה. הפתרונות והמוצרים של חברת טכנוסו יתנו לכם לנהל ולתפעל את החניון שלכם בצורה חלקה הרבה יותר ממה שאתם חושבים. הפתרונות שאנו מספקים מתאימים גם לחניון קטן ופרטי ועד לחניונים של שדות תעופה עם אלפי מכוניות שנכנסים אליו בכל יום.

בואו לקרוא איך הפתרונות שלנו יכולים לעזור לכם.

שדות תעופה
תחנות מרכזיות

שדות תעופה ותחנות מרכזיות

רקע
פתרונות חניה לשדה תעופה

פתרונות חנייה בשדות התעופה ובתחנות המרכזיות

שלטו בחניונים שלכם בעזרת תוכנת ניהול עוצמתית של טכנוסו שתתן לכם את האפשרות לנהל את החניון בצורה הקלה ביותר.שלטו בנתונים, אוטומציות ועוד, דרך תוכנת הניהול אשר תיהיה לכם בהישג יד.

Parking in hotel

פתרונות חניה לבתי מלון

העצימו את חווית אורחי המלון בעזרת מערכת חניה אוטומטית וקלה. האורחים שלכם לא יצטרכו להתמודד יותר עם כרטיסי חניה או כסף קטן, והם יהיו אסירי תודה.

מלונות

בתי מלון

רקע

בתי
חולים

בתי חולים

רקע
Hospital

פתרונות חנייה לבתי חולים

שימרו על שביעות רצון בקרב צוות בית החולים והמטופלים בעזרת מערכת ניהול חניון עוצמתית, גמישה ומהירה. שמרו על תנועה זורמת של מכוניות לחניון, ונצלו כל שטח חניה בחניון.

אונברסיטה

פתרונות חניה למכללות ואוניברסיטאות.

מקסמו את השימוש בחניון שלכם בעזרת כניסה ויציאה מהירה יותר לחניון, מערך תשלום קל ופשוט, מסוף ללא כרטיסי חניה, ומסכי ניווט שיציגו לנהגים לאן לסוע.

מכללות
ואוניברסיטאות

מכללות ואוניברסיטאות

רקע

קניונים
ומרכזי קניות

קניונים ומרכזי קניות

רקע

פתרונות חניה לקניונים ומרכזי קניות

תנו ללקוחות שלכם להתרכז בקניות מאשר שיתרכזו בחניה, בעזרת חווית חניה חלקה עם כרטיסי חניה בהנחה למנויים – שיגרום להם לחזור לקנות אצליכם.

מודל טכנוסו
התקדמו לחניה חכמה

מאמרים חדשים

LPR

יתרונות המערכת

ממשק ניהול ואפליקציה המערכת כולה נמצאת בענן המערכת כולה נמצאת בענן​ ולכן אין צורך בשרתים ועמדות קליינט יקרים. חיבור מכל מקום בעולם ניתן להתחבר למערכת

קרא עוד »
כניסה ויציאה מהחניון
LPR

זיהוי לוחית רישיון רכב – LPR

טכנולוגיית LPR יוצרת מהפכה בעולם החנייה: זיהוי רכב באמצעות לוחית הרישוי! טכנולוגיה זו, פותחת אפשרויות חדשות שלא התאפשרו עד עכשיו, ויוצרת מהפכה בעולם מגרשי החנייה!

קרא עוד »

קטלוג מוצרים

לקבלת הקטלוג אליכם למייל מלאו את הפרטים למטה

קטלוג המוצרים של Technoso
כניסת לקוחות טכנוסו

כניסת לקוחות

בחר באפשרות המתאימה עבורך

רוצה לקבל עוד פרטים על שדרוג החניון וחוויית החניה?
יש להשאיר פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליך.

sales@technoso.co.il