מיוצר בישראל

הפתרונות שלנו

פתרונות לחניונים שונים

כשחברת טכנוסו מייצרים פתרונות לבעלי חניונים – הם חושבים גם על בעלי החניונים וגם על הנהגים עצמם. והתוצר מתבטא במערכת חניה שמביאה עימה עיצוב חדשני וסוחף, מהירות תגובה מקסימילית, וחיסכון עצום בכסף.

העולם מתקדם, וכולנו מסכימים שהגיע הזמן שגם עולם החניה יתקדם, ועכשיו עם טכנוסו – זה קורה. הפתרונות והמוצרים של חברת טכנוסו יתנו לכם לנהל ולתפעל את החניון שלכם בצורה חלקה הרבה יותר ממה שאתם חושבים. הפתרונות שאנו מספקים מתאימים גם לחניון קטן ופרטי ועד לחניונים של שדות תעופה עם אלפי מכוניות שנכנסים אליו בכל יום.

בואו לקרוא איך הפתרונות שלנו יכולים לעזור לכם.

שדות תעופה
תחנות מרכזיות

שדות תעופה ותחנות מרכזיות

רקע
פתרונות חניה לשדה תעופה

פתרונות חניה בשדות התעופה ובתחנות המרכזיות

שלטו בחניונים שלכם בעזרת תוכנת ניהול עוצמתית של טכנוסו שתתן לכם את האפשרות לנהל את החניון בצורה הקלה ביותר.שלטו בנתונים, אוטומציות ועוד, דרך תוכנת הניהול אשר תיהיה לכם בהישג יד.

Parking in hotel

פתרונות חניה לבתי מלון

העצימו את חווית אורחי המלון בעזרת מערכת חניה אוטומטית וקלה. האורחים שלכם לא יצטרכו להתמודד יותר עם כרטיסי חניה או כסף קטן, והם יהיו אסירי תודה.

מלונות

בתי מלון

רקע

בתי
חולים

בתי חולים

רקע
Hospital

פתרונות חניה לבתי חולים

שימרו על שביעות רצון בקרב צוות בית החולים והמטופלים בעזרת מערכת ניהול חניון עוצמתית, גמישה ומהירה. שמרו על תנועה זורמת של מכוניות לחניון, ונצלו כל שטח חניה בחניון.

אונברסיטה

פתרונות חניה למכללות ואוניברסיטאות.

מקסמו את השימוש בחניון שלכם בעזרת כניסה ויציאה מהירה יותר לחניון, מערך תשלום קל ופשוט, מסוף ללא כרטיסי חניה, ומסכי ניווט שיציגו לנהגים לאן לנסוע.

מכללות
ואוניברסיטאות

מכללות ואוניברסיטאות

רקע

קניונים
ומרכזי קניות

קניונים ומרכזי קניות

רקע

פתרונות חניה לקניונים ומרכזי קניות

תנו ללקוחות שלכם להתרכז בקניות מאשר שיתרכזו בחניה, בעזרת חווית חניה חלקה עם כרטיסי חניה בהנחה למנויים – שיגרום להם לחזור לקנות אצליכם.

ניהול חניון לבנייני מגורים ומשרדים

פתרונות חניה לבנייני משרדים ומגורים

תוכנת BluePT של טכנוסו יכולה לקחת אפילו את החניונים המורכבים ביותר ולספק פיתרון ניהול שיעשה את העבודה בשבילך. דיירים ועובדים כבר לא יצטרכו כרטיסים, תגים, או מדבקות, והם יודו לך על כך.

בנייני משרדים
ומגורים

בנייני משרדים ומגורים

רקע
מודל טכנוסו
התקדמו לחניה חכמה

מאמרים חדשים

מערכת חניה לרמי לוי
תיק עבודות

רמי לוי – מודיעין

מיקום מודיעין תאריך הקמה ספטמבר 2019 מרכז קניות גדול הכולל חנויות רבות וחנות רמי לוי   שני מפלסים של חניה  המרכז פרוס על שטח רחב Share

קרא עוד »
אינטרגרין 3 - פתח תקווה
תיק עבודות

אינטרגרין 3 – פתח תקווה

מיקום פתח תקווה, ישראל תאריך הקמה אפריל 2020 בנין משרדים בפתח תקווה  10 קומות בגודל 16,000 מ"ר  כ-350 חניות תת קרקעיות  שיתוף ב facebook שיתוף

קרא עוד »

קטלוג מוצרים

לקבלת הקטלוג אליכם למייל מלאו את הפרטים למטה

קטלוג המוצרים של Technoso
כניסת לקוחות טכנוסו

כניסת לקוחות

בחר באפשרות המתאימה עבורך

רוצה לקבל עוד פרטים על שדרוג החניון וחוויית החניה?
יש להשאיר פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליך.

sales@technoso.co.il