מיוצר בישראל

בקרת כניסה לחניון – העתיד!

מערכת בקרת חניה בחניון תת קרקעי

מכירים את זה שאתם נכנסים לחניון ומוצאים את עצמכם מחפשים אחר מקום חניה פנוי עד צאת הנשמה? ומה לגבי ההמתנה האינסופית בכניסה לחניונים וביציאה מהם, או העמידה המגייעת בפקקים בתוך החניון?
אלו הן רק חלק קטן מהבעיות שנהגים נתקלים בהן על בסיס קבוע בהקשר לשימוש בחניונים. נוסיף לזה את הקושי בלזכור היכן בדיוק חנינו, הלחץ הכרוך באובדן של פתק החניה ותעצומות הנפש הנדרשות לשמירה על קור רוח כשמנסים לשלם ביציאה בזמן ששאר הנהגים צופרים בעצבנות מאחורינו – וקיבלתם מתכון לחוויה שתגרום לכם לתהות מדוע לא המשכתם לחפש חניה ברחוב מלכתחילה!
עצם העובדה שהתענוג המפוקפק הזה גם כרוך בתשלום, הופכת את המצב ללא פחות מאשר אירוני. הבשורות המעודדות הן שכיום קיימות מערכות בקרת כניסה לחניון המבוססות על טכנולוגיה מתקדמת, שהופכת את החיים להרבה יותר פשוטים.
רוצים לגלות איך המנגנונים הללו עובדים ומה נדרש כדי להתקין אותם גם בחניון הבניין המשותף, בניין המשרדים או המתחם המסחרי שלכם?
המשיכו לקרוא – כל התשובות בפנים!

מבזבזים שעות בחיפוש חניה – בחניון!

אפילו כיום בתקופה שלנו, מציאת חניה בחניונים עדיין נחשבת משימה בלתי אפשרית.
אחרי שהסכמנו לשלם עשרות שקלים תמורת חניה בחניון כדי להימנע מהצורך בחיפוש חניה ברחוב, אין דבר מתסכל יותר מלגלות כי עדיין צריך לבזבז זמן ואנרגיה כדי למצוא מקום חניה.
ניתן היה לצפות כי חניה בחניון מוסדר תחסוך לנהגים זמן אך אנשים רבים מוצאים את עצמם אבודים או לכודים בחניון – או גם וגם, עומדים בפקקים ארוכים בתוך החניון או בכניסה אליו ומנועים מלעשות "אחורה פנה".

אני ואתה נשנה את החניון!

האבסורד הוא שבאמת אין סיבה שפעולות בסיסיות כמו כניסה לחניון, ניווט בתוכו, מציאת מקום חניה פנוי בו, או יציאה ממנו, יהיו מסכת כל כך מפרכת.
עם הטכנולוגיות הקיימות כיום, ניתן בקלות רבה, לאפשר תשלום על חניה ללא מגע (Contactless Payment) התורם לחווית משתמש מצוינת ולזירוז התור בצורה משמעותית.
השימוש במצלמות LPR מתקדמות, לצד מנגנונים לזיהוי מספרי הרישוי של רכבים, מאפשר כניסה ויציאה מהירה מחניונים, ניהול חכם של החניון, פיקוח יעיל על כניסות ויציאות של רכבים ואוטומציה מלאה המייתרת את הצורך בכוח אדם.
מערכת חניה מסוג זה, המלווה במערכת ניהול ואפליקציה מתקדמת ופשוטה לשימוש, מציעה חווית משתמש לא פחות ממדהימה, הכוללת אפשרות להכוונה מהירה למקומות חניה פנויים ללא צורך בסיבובים אינסופיים ברחבי החניון, המובילים לבזבוז זמן מיותר.

האתגר

אנו בטכנוסו מאמינים כי ניהול חניונים ולבטח השימוש בהם, אינו אמור להוות משימה מייגעת, אלא חוויה יעילה וחסכונית. אולם מאחר שלא הצלחנו לאתר בשוק פתרון טכנולוגי שמספק פתרון ראוי לדרישות הללו, החלטנו לייצר מערכת בקרת כניסה לחניון משלנו! 

השאיפה שלנו הייתה ועודנה, ליצור מערכת חכמה לניהול חניונים שתייתר את הצורך בשימוש בכרטיסי חניה, כדי לפשט את הכניסה והיציאה משטח החניון, לקצר את תהליך התשלום ולהפחית את העומסים בעמדות התשלום והמחסומים של החניון.
לשם כך יצרנו מערכת בקרת כניסה טכנולוגית בשם Blue PT – או בעברית: "חניה כחולה", המשתמשת במצלמות LPR לטובת זיהוי כלי הרכב הנכנסים לחניון ומבצעת חישוב אוטומטי של עלות החנייה כאשר הרכב יוצא מהחניון, בהתאם לזמן שהוא חנה בו.

הפתרון

מערכת ניהול החניונים החכמה שלנו, נשענת על כלים טכנולוגיים חדשניים ואפקטיביים במיוחד, המסייעים לבעלי החניון למקסם את הכנסותיהם ולהקטין את ההוצאות התפעוליות שלהם.
עמדות החניה הכחולה מבית טכנוסו, מביאות לכם פתרון אוטומטי לחלוטין לניהול אזורי חניה, הכולל מערכת בקרת כניסה לחניון אלחוטית, יעילה, מרשימה ואלגנטית למראה, התומכת בהפעלת החניון מסביב לשעון.

המנגנון המתקדם שלנו יאפשר לכם להתקין בחניונכם עמדות כניסה אוטומטית ללא צורך בכרטיס, עמדות תשלום מהיר, אזורי טעינה לכלי רכב חשמליים ופונקציות נוספות שמשדרגות את חוויית החנייה ויגרמו לנהגים לבחור בחניון שלכם שוב ושוב, על פני זה של המתחרים.  

הודות לכך שעמדות החניה פועלות בסביבה מבוססת ענן, תוכלו לשלוט מרחוק בחניון, ועדכוני תוכנה יתבצעו בצורה אוטומטית בשיא היעילות והמהירות, בהתאם לצורך.

התוצאה

על התוצאה שמניב השימוש במערכת בקרת החניה החכמה מבית טכנוסו, יעידו בשמחה לקוחותינו הרבים, שכבר החליטו להצטרף למהפכת החניה של העתיד.
אם גם אתם מעוניינים ליהנות מניהול חניון קל ונוח, המציע חווית משתמש יוצאת מן הכלל לנהגים, נראה טכנולוגי, אסתטי ויוקרתי ובנוסף לכל – גם חוסך לכם בעלויות הניהול והתחזוקה – מערכת בקרת הכניסה "חניה כחולה" היא הפתרון לו חיכיתם.

טכנוסו מביאים את הבשורה הטכנולוגית לחניונים

מערכת חניה אוטומטית במגדל משרדים

מערכת ניהול החניונים Blue PT של טכנוסו, היא הרבה מעבר לעוד מערכת בקרת כניסה לחניון. מדובר בעתיד בתחום ניהול החניונים, המבוסס על שימוש בענן, המייתר את הצורך בשרתים ועמדות קצה יקרות, ובאותה העת – מאפשר לנהל את החניון ביעילות מכל מקום ובכל עת, בעזרת התוכנת ניהול הייעודית המצריכה חיבור לאינטרנט בלבד. 

תפעול החניון בקלות

מערכת הניהול של "חניה כחולה" כוללת אזור בקרה ייעודי עם אפשרות לצפייה בזמן אמת במתרחש בחניון עם יכולות לתת מענה מיידי כמו לדוגמא, לשלוח מחיר מעודכן ללקוח או לפתוח את המחסום אפילו מטלפון נייד.
יכולות אלו מאפשרות מעקב אחר תנועת הרכבים בעמדות הכניסה והיציאה מהחניון וניטור הסליקה בעמדות התשלום. זאת בנוסף לאפשרות להגדיר מרחוק פעולות אוטומטיות שיתבצעו בתרחישים שונים.

הקמה במהירות שיא

הצורך להפעיל את החניון באופן רציף וללא עיכובים מיותרים, מובן לנו לחלוטין. לכן הפתרון שלנו מבוסס על מערכות אלחוטיות מבוססות ענן שחוסכות מכם את הצורך בהשהיית פעילות החניון לטובת התקנה של תשתיות תקשורת מסורבלות.
כל שעליכם לעשות לטובת התקנת מערכת בקרת הכניסה שלנו בחניונכם, הוא לספק לנו גישה לנקודת חשמל בכל נתיב (במידה ותרצו בכך, נוכל אף להתקין מערכת חשמל סולארית מטעמנו בחניון שלכם).
התקשורת מתבצעת באמצעות תשתית סלולרית המבוססת על כרטיס סים ולכן אין צורך בהתקשרות עם ספקית אינטרנט.
גם את הצורך לפנות לחברת אשראי לטובת פתרון סליקה, אנו חוסכים מכם.
אצלנו בטכנוסו – אתם מקבלים את כל הפתרונות במקום אחד ובדרך נוחה ואטרקטיבית במיוחד.

ח-י-ס-כ-ו-ן רב תחומי

השילוב בין החומרה האיכותית לבין התוכנה המתקדמת שלנו, חוסך לבעלי חניונים רבים בארץ בהוצאות השוטפות, בתחזוקה ובעלויות הקמה, כמו גם בעלויות העסקת כוח אדם.
תחזוקת המערכת היא פשוטה, קלה ואינטואיטיבית להפליא, ומייצרת עבור לקוחותינו, חיסכון בניירת, חיסכון בהעסקת עובדים, חיסכון בכרטיסים, חיסכון בהתקנת VPN לנקודות הקצה וחיסכון משמעותי ומצטבר בהוצאות השוטפות והחודשיות, שכן איננו גובים עמלת מינימום או עמלות חודשיות.

ידידותי לסביבה! 

מערכות הכרטוס האלקטרוניות ומערכות הכרטיסים המתמחזרים מבית טכנוסו, מסייעות גם בשמירה על הסביבה בכך שהן מייתרות את הצורך בשימוש בכרטיסי חניה מחומרים מתכלים ומנטרלות את פליטתם של מזהמים האופיינית למערכות מיושנות בחניונים.

טכנולוגיה שמתקדמת כל הזמן

הודות לעובדה שמערכת הבקרה שלנו מחוברת לענן, החניון מעודכן תמידית בגרסת התוכנה החדשה ביותר על מנת להבטיח את האבטחה האידיאלית מפני פריצות האקרים וחווית משתמש מושלמת לנהגים.

המערכת מספקת המון נתונים מעשיים המאפשרים לבעלי החניון לקבל החלטות חכמות בנוגע לתמחור החניון ועוד אינספור תחומים. כל הדברים שיעזרו לכם לתפעל חניון בצורה האופטימלית, כך שהחניון יהיה מלא כמה שיותר, יכניס כמה שיותר כסף, ויצריך כמה שפחות התעסקות.
כמו כן, המערכת של 'טכנוסו' מאפשרת התממשקות לאפליקציות החנייה המובילות בישראל כמו פנגו, סלופארק ועוד.

לחנות כמו מלכים

הדובדבן שבקצפת שמציע השימוש במערכת "חניה כחולה" הוא חווית לקוח מדהימה לבאי החניון, הן בהיבטי נוחות, בטיחות, אמינות, חיסכון בזמן וראש שקט.

 

גמישות שיא

מערכת BluePT תומכת בכל סוגי כרטיסי האשראי ובכלל אמצעי התשלום הזמינים כיום, כולל תשלום בסמארטפון, תשלום באמצעות קוד QR, תשלום ללא מגע (Contactless), תשלום בתקן EMV ועוד.

בנוסף, המערכת ניתנת להתאמה אישית בהתאם לצרכים הפרטניים של כל בעל חניון, ומאפשרת בין היתר הגדרת מחירונים מיוחדים לאזורים ספציפיים בחניון ואף לעמדות חניה בודדות, תזמון של התעריפים בהתאם לשעות ותאריכים מסוימים, וכן הלאה.
תוכלו להגדיר את מאפייני החניון בקלי קלות, עוד לפני התקנת הציוד בפועל, כך שכבר עם ההקמה – תוכלו להשתמש במערכת.


הנחות – העתיד!

מה קורה כאשר לקוח מיוחד מגיע לחניון ויש צורך לעשות לו הנחה?
מדבקות הנחה? כרטיס מיוחד? מה פתאום…בואו לעתיד.
האפליקציה של טכנוסו מאפשרת למפעיל החניון לשלוח למספר הטלפון של הלקוח את סכום ההנחה המבוקש. הלקוח מקבל סמס עם קוד QR הניתן לסריקה בעמדת התשלום או ביציאה מן החניון – ומקבל את ההנחה באופן מיידי. יותר פשוט מזה, אין!

ומה לגבי חשבוניות? 

מערכת ידידותית לסביבה כבר אמרנו, אבל מה עם חווית משתמש מדהימה?
לאחר שלקוח מבצע תשלום, יופיע במסך קוד QR הניתן לסריקה באמצעות הסמארטפון, לאחר הסריקה, מיד תתבצע הורדה של החשבונית הדיגיטלית לנייד.
ללקוחות אשר נרשמו באתר, החשבונית תגיע מיד גם למייל.

לסיכום
חברת טכנוסו מעמידה לרשותכם מערכת בקרת כניסה חכמה לחניונים, המתאימה לניהול חניונים בכל הגדלים ותומכת במגוון צרכים ודרישות, בצורה יעילה וידידותית ביותר למשתמש.
חברתנו מסייעת בהתאמה אופטימלית של המערכת לכל חניון, וביצירת ממשק עם המנגנונים הנוספים הפעילים בחניון, לצד התקנה מלאה של המערכת ותחזוקתה.

אנו נמצאים בעיצומה של מהפכה בתחום החניונים, שתשנה את חווית הניהול והשימוש בהם, מקצה לקצה.
מוכנים להצטרף אלינו ולהתקדם לעידן של חניה חכמה יותר? זה הזמן ליצור איתנו קשר בטלפון: 03-729-9991 או במייל: [email protected] ולהתניע את התהליך להפיכת החניון שלכם לחניון חכם בסטנדרט שטרם הכרתם.

שיתוף:

אודות טכנוסו
טכנוסו
חברתנו מתמחה בפתרונות טכנולוגיים ייחודיים המתקדמים בעולם לבקרה חכמה עם רמת שירות ואיכות הגבוהים ביותר, ייעוץ ומענה ברמת One Stop Shop ללקוחותנו.
לראשונה בישראל – מערכת חניה מתקדמת ללא השקעה מראש

מאמרים חדשים

רוצה לקבל עוד פרטים על שדרוג החניון וחוויית החניה?
יש להשאיר פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליך.

קטלוג מוצרים

לקבלת הקטלוג אליכם למייל מלאו את הפרטים למטה

קטלוג המוצרים של Technoso
כניסת לקוחות טכנוסו

כניסת לקוחות

בחר באפשרות המתאימה עבורך

דילוג לתוכן