עמדות כניסה ויציאה

עמדות חניה אלחוטיות, יפות ועוצמתיות המפעילות את החניון ללא הפסקה. עמדות "חניה כחולה" מביאות לכם מערכת ניהול חניה שהיא מאה אחוז אוטומטית.

עמדות חניה אלחוטיות, יפות ועוצמתיות המפעילות את החניון ללא הפסקה. עמדות "חניה כחולה" מביאות לכם מערכת ניהול חניה שהיא מאה אחוז אוטומטית.

העתיד של עמדות כניסה ויציאה

כחלק מקו מערכות ניהול החניה של מותג "חניה כחולה", אנו מציעים טרמינלים ללא כרטיסים וטרמינלים עם כרטיס רב-פעמי עבור נתיבי הכניסה והיציאה. כל העמדות פועלות בסביבת "חניה כחולה" ,המבוססת בענן. עובדה זו מאפשרת לנו פשוט לדחוף את תצורת התוכנה דרך האוויר ולשלוט בחניון מרחוק.
אי תנועה ציוד במצב סגור
רקע
מודל טכנוסו
התקדמו לחניה חכמה
חלק מהיתרונות של המערכת

שילובים הניתנים להתאמה אישית

הצוות שלנו יעזור לכם לבחור את השילוב המושלם שמתאים לחניון ולצרכים שלכם. ייתכן שתרצו חניון ללא כרטיסים כלל, עמדת כניסה ללא כרטיסים ועמדת יציאה למחזור כרטיסי הנחה, חניון בלי עמדת כניסה בכלל, או שילוב חדש אחר.
חץ טכנוסו

תמיכה מרחוק

תמו ימי ה-התמודדות עם תוכנות מיושנות. אנו מקפידים לעדכן תמיד את כלל המערכות בתוכנה החדשה ביותר באמצעות עדכונים דרך האוויר (ממש כמו בסמארטפון). מעל 90% מהבעיות הטכניות ניתנות לטיפול מרחוק, מפעיל החניון יכול בקלות לפקח על תקינות הציוד דרך ממשק ניהול מהסלון של הבית.
חץ טכנוסו

הקמה מהירה

אנו יודעים עד כמה חשוב שהחניון יפעל 24/7, ועם המערכות האלחוטיות שלנו, מבוססות ענן, זה בדיוק מה שקורה. אין צורך בהקמת תשתית יקרה ולהשחיל כבלי תקשורת ולכן המערכת מוקמת בזמן שיא.
עמדות כניסה ויציאה מהחניון
עמדות כניסה לחניון

באותו נושא

מערכות תשלום

כרטיסי חניה ממוחזרים

כפי שבוודאי אתם כבר יודעים – הדרך בה מערכת ה LPR שלנו עובדת בחניונים היא: בכניסה לחניון מצלמה מצלמת את לוחית הרישוי ושומרת את זמן

קרא עוד »
כניסת לקוחות טכנוסו

כניסת לקוחות

בחר באפשרות המתאימה עבורך

רוצה לקבל עוד פרטים על שדרוג החניון וחוויית החניה?
יש להשאיר פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליך.

קטלוג מוצרים

לקבלת הקטלוג אליכם למייל מלאו את הפרטים למטה

קטלוג המוצרים של Technoso