השירותים שלנו

פתרונות חניה חכמה של טכנוסו

רוצה להגדיל את הכנסות החניון? לשדרג את מראה החניון ואת חוויית החניה? לתרום לשמירה על הסביבה? טכנוסו מספקת פתרון מלא לניהול החניון. אספנו את פתרונות ניהול החניון החדשניים והטובים ביותר שלנו ואיגדנו אותם למערכת מרכזית אחת. המערכת שלנו מגדילה את הכנסות החניון ומקטינה את המאמץ הדרוש לניהולו. אתם מוזמנים להכנס ולראות את השירותים בעצמכם.

 לחצו כאן לתיאום פגישת ייעוץ ללא תשלום.

ניהול
חניונים

מערכות ניהול חניה

רקע
ניהול חניונים

חוויית חניה טובה צריכה גם להראות טוב.

מערכות ניהול החניה האלחוטיות שלנו קלות להתקנה ולתחזוקה, נראות מעולה ועוזרות לעבוד חכם יותר. הלקוחות שלנו יכולים לבחור בין המערכות החדשניות שלנו המשתמשות בטכנולוגיה העדכנית ביותר, כמו עמדות כניסה ויציאה ללא צורך בכרטיס או מערכות כרטיסים מסורתיות יותר שהוספנו להן את הטוויסט שמייחד אותנו או כל שילוב שלהן בהתאם למבנה ולצורכי החניון – כי אף אחד לא מכיר את החניון שלך יותר טוב ממך. 

אפליקציה לניהול חניונים

ניהול החניון מכל מקום ובכל שעה.

ה־API הפתוח של מערכות Blue PT מאפשר לחבר אותן למערכות PARCS קיימות, מעדכן את הנתונים באופן אוטומטי ומציג את כל המידע הנחוץ לניהול החניון. זה הזמן לעבור לחניון אלחוטי.

Abb

תוכנת ואפליקציית ניהול

רקע

כניסה
יציאה

מערכות תשלום

רקע
עמדת כניסה לחניון

צורת התשלום המלהיבה של העתיד בחניון שלך כבר היום.

עמדות התשלום שלנו מביאות לישראל ולעולם את בשורת התשלום בטאצ', וזה לא הכול. המערכת שלנו עובדת כמעט עם כל פתרונות הסליקה והטכנולוגיה הסופר־יעילה שלנו הופכת את תהליך התשלום לאינטואיטיבי, מהיר ואמין.

LPR

לגלות את הכוח של זיהוי אוטומטי של לוחיות רישוי

מערכת LPR של Blue PT מסירה את האי-ודאות מניהול החניון. היא כוללת מצלמות למעקב בזמן אמת אחרי מה שקורה בחניון, מתעדת כל כניסה לחניון ויציאה ממנו, עוקבת אחרי תפוסת החניון, ומאפשרת לבצע פעולות נוספות בלחיצת כפתור.

LPR

מערכת L P R

(זיהוי אוטומטי של לוחיות רישוי)

רקע

טעינה
לרכבים

עמדות טעינה לרכב חשמלי

רקע
טעינת רכב חשמלי

רכבים חשמליים טובים לסביבה וטובים לקופת החניון.

המעבר לשימוש ברכבים חשמליים מוביל להשקעות ממשלתיות גדולות בהקמת תשתית טעינה ציבוריות. לחניון המודרני אסור להישאר מאחור. זאת ההזדמנות להפוך את החניון שלך לידידותי לבעלי רכבים חשמליים ולהוסיף עמדות טעינה לרכב חשמל במודל "התקן ושכח"…

שילוט דינמי לחניונים

אף אחד לא אוהב לבזבז זמן בסיבובים מיותרים לחיפוש חניה.

השילוט החכם ומערכת המעקב אחרי תפוסת החניון שלנו מכווינים את הנהגים למקומות חניה פנויים במהירות ובקלות. כולם מרוויחים: לקוחות החניון נהנים מחוויית חניה טובה יותר והחניון מהכנסות גדולות יותר.

חניון חכם

חניון חכם

רקע

מוקד
שיירות

מוקד שירות

רקע
צרו קשר טכנוסו

שירות לקוחות מקצועי ומקוון ללקוחות הקצה (הנהגים בחניון), ממש בנתיב הנסיעה.

חלפו הימים שבהם על מנת לנהל חניון היית צריך לתקשר עם 7 חברות שונות. בטכנוסו, כשאנחנו אומרים "one-stop-shop" אנחנו מתכוונים לזה. החל מהפיתוח והתקנת מערכת החניה עד להתנהלות מול חברות כרטיסי האשראי וספקי האינטרנט, נדאג להכל. אבל עכשיו אנחנו לוקחים את זה עוד צעד אחד קדימה.

מאמרים חדשים

חניון בית שירה
תיק עבודות

בית שירה – רחובות

מיקום פארק הורוביץ – רחובות לקוח: HI נדל"ן תאריך הקמה 03.2021 בניין משרדים ומסחר על פני שטח של 17,000 מ”ר מעל הקרקע ועוד 11,000 מ”ר

קרא עוד »
מיקום: רחובות תאריך הקמה: 03.2021 חניון ציבורי בתשלום במרכז העיר רחובות מול גן המייסדים.
תיק עבודות

חניון המייסדים

מיקום רחובות תאריך הקמה 03.2021 חניון ציבורי בתשלום במרכז העיר רחובות מול גן המייסדים. חניון אוטומטי לחלוטין וללא כרטיסים.  Share on facebook Share on twitter

קרא עוד »
Eretz Ratz
תיק עבודות

ארץ רץ פתח תקווה

מיקום פתח תקווה תאריך הקמה 08.2019 לקוח ארץ ר.צ. השקעות בע"מ מרכז קניות גדול עם מגוון רחב של חנויות. במרכז אפשר למצוא חנויות כמו אייס,

קרא עוד »
כניסת לקוחות טכנוסו

כניסת לקוחות

בחר באפשרות המתאימה עבורך

רוצה לקבל עוד פרטים על שדרוג החניון וחוויית החניה?
יש להשאיר פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליך.

קטלוג מוצרים

לקבלת הקטלוג אליכם למייל מלאו את הפרטים למטה

קטלוג המוצרים של Technoso