מיוצר בישראל

מערכת חניה חכמה מבית טכנוסו

מערכת חניה חכמה לניהול חניון ריווחי, שנראה ומרגיש - מושלם!

מערכת חניה חכמה לניהול חניון ריווחי, שנראה ומרגיש - מושלם!

טכנוסו מציגה:
מערכת חניה חכמה - עם חוויית משתמש מושלמת לנהגים ורווח עצום לבעלי חניונים!

מערכת החניה החכמה של טכנוסו בנויה להתאים את החניון שלכם לקצב האמיתי של החיים.
המערכת שלנו מייצרת רווח עצום לכל הצדדים: הנהגים זוכים לחווית משתמש מושלמת, ללא הצורך בחיפוש חנייה מייגע וללא תורים ועיכובים. בעלי החניונים ממקסמים את ההכנסות, חוסכים בעלויות, ומנהלים את החניון בצורה קלה ומהנה!

טכנוסו מערכות בקרה
רקע
מודל טכנוסו
התקדמו לחניה חכמה

מעולם לא היה קל יותר להתקדם לחניון חכם!

אנחנו ב'טכנוסו' יודעים שהצורך בהשקעה ראשונית במערכת חניה חכמה עלול להוות מכשול עבור חלק מבעלי החניונים, ולכן עיצבנו תוכנית תשלום בליסינג שתאפשר לכל בעל חניון להתחיל להרוויח יותר, לעבוד פחות ולתת שירות נפלא בהחלטה של רגע, ללא הצורך בהשקעה כספית גדולה!

אם יש לכם שאלות, נשמח לשוחח איתכם ולתת לכם את כל הפרטים על המערכת שלנו, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 03-729-9991, במייל או בוואטסאפ.

חץ טכנוסו

מהי מערכת חניה חכמה

מערכת חניה חכמה מאפשרת ניהול חניון אופטימלי באמצעות פיתוחים טכנולוגיים השולטים בכל תהליך התפעול של החניון. מהכניסה לחניון, דרך מציאת החניה, התשלום, היציאה וכל מה שביניהם. קיימות מערכות המבוססות על פיתוחים שונים לחניונים עם צרכים שונים ולכן קיימים הבדלים משמעותיים בין עלויות ההקמה, התפעול והתוצאה של מערכות שונות.

חץ טכנוסו

מערכת חניה חכמה של טכנוסו

מערכת החניה שלנו היא מהמתקדמות והמהירות ביותר בשוק, היא תוכננה במיוחד על מנת לאפשר לבעלי ומנהלי החניונים ניהול קל ופשוט, חיסכון בהוצאות, הענקת שירות מעולה ללקוחות ורווחים גבוהים יותר. הרבה יותר!
הנה כמה מהיתרונות של המערכת שלנו.

בואו תשמעו מה הלקוחות שלנו מספרים:

מערכת חניה חכמה
מערכת חניון חכם
מערכת חניה חכמה לחניון
מערכת חניה חכמה לחניון
מערכת חניה חכמה לחניון
מערכת חניה חכמה לחניון
מערכת חניה חכמה לחניון

היתרונות של מערכת חניה חכמה עבור בעלי החניונים

חץ טכנוסו

יותר רווחים

המערכת שלנו תוכננה במיוחד להגדיל באופן ישיר את ההכנסות מהחניון שלכם. כשהחניון פועל ביעילות, מערכת הניהול גמישה ומאפשרת תמחור דינמי, אתם מסוגלים לנצל את שטח החניון ולהפיק ממנו הרבה-יותר, ולא פחות חשוב, אתם נותנים ללקוחות שלכם שירות מצוין שהוא תמיד ריווחי לכל הצדדים. 

עם המערכת שלנו כולם מרוויחים יותר!

חץ טכנוסו

יותר פשוט

מערכת החניה החכמה שלנו מאפשרת לכם ניהול פשוט, קל וגמיש. היא מאפשרת לכם לשנות את ההגדרות ברגע והכל בהתאמה אישית לצרכים שלכם.
הגדרות דינמיות נשמע כמו משהו מורכב כשמדובר בחניון, אבל אנחנו בטוחים שכשתכירו את הקלות והפשטות של מערכת הניהול שלנו, פשוט תתאהבו בה. בנוסף, ניתן לתפעל את החניון בקלות מרחוק, מכל מקום בעולם!

חץ טכנוסו

יותר מידע

ידע זה כוח, דאטה מדויק זה כוח על. מערכת החניה החכמה של טכנוסו מספקת לכם נתונים על מה שקורה בחניון שלכם בזמן אמת, בכל רגע נתון ומייצרת לכם דוחות מגוונים שיתנו לכם מידע על הרווחים בכל שלב בחודש, כמו גם סטטיסטיקות, ניתוחים ותובנות מעשיות שיעזרו לכם לנהל את החניון בצורה ריווחית יותר-ובקלות!

חץ טכנוסו

יותר דינמי

תמחור דינמי וניהול חניון דינמי – מה זה אומר?
מערכת החניה החכמה של טכנוסו מאפשרת לכם גם לשנות את המחירים על פי הצרכים שלכם במהירות וגם לשנות את ייעוד אזורי החניה בתוך החניון. 

כלומר, אם במהלך סוף השבוע החניון פנוי מלקוחות קבועים, תוכלו להפוך יותר אזורי חניה לפנויים עבור לקוחות מזדמנים ולעדכן את המחירים בהתאם למחירי סוף השבוע, או להפוך את החניון משעה מוגדרת מראש לחניון בעלות שונה מאשר העלויות במהלך היום. את השינויים האלו ודומים להם תוכלו לבצע דרך תוכנת הניהול בקלות ובכל רגע, כך שהחניון שלכם ישנה את פניו במהירות על פי הצרכים המשתנים וימשיך להיות שירותי וריווחי בצורה אופטימלית.

חץ טכנוסו

יותר חיסכון

כשחוסכים יותר, מרוויחים יותר.
פתרונות החניה של טכנוסו חוסכת לכם הרבה זמן וכסף, היא מהמהירות בתחום ואנו גובים עבורה 30% פחות מהעלות הממוצעת של מערכת חניה חכמה בשוק. המערכת שלנו מאפשרת לכם להפעיל חניון ללא כרטיסים וניירת (מה שחוסך גם את הצורך במדפסות, תחזוקה ועוד ועוד). בנוסף לכך, תפעול המערכת הוא אוטומטי לחלוטין כך שתחסכו גם בכוח אדם הנדרש לניהול החניון שלכם.

חץ טכנוסו

אפשרי מתמיד

מערכת החניה החכמה של טכנוסו דורשת התקנה פשוטה ומהירה ללא צורך בתשתיות ולכן כשאתם מתקינים את המערכת שלנו בחניון שלכם, אתם לא מפסידים זמן יקר ולא צריכים לשלם כסף רב על הקמת התשתיות.

תוכנית התשלום שלנו כוללת אפשרויות ייחודיות לטכנוסו – אנו מציעים לכם אפשרות לשלם בליסינג, כך שאין צורך להיכנס להוצאות גדולות על מנת להפוך את החניון שלכם לחניון חכם, אתם יכולים ליהנות מכל יתרונות המערכת שלנו מעכשיו!

בנוסף, המערכת שלנו מעוצבת עד הפרט הקטן ביותר ויוצרת רושם חיובי על הלקוחות מהרגע הראשון, כך שברגע החניון שלכם יראה מרשים ועתידני!

חץ טכנוסו

כל צרכי החניונים במקום אחד

מערכת החניה החכמה של טכנוסו מספקת לכם פתרון וואן-סטופ-שופ כולל עבור ניהול החניון שלכם; תוכנת ניהול קלה לתפעול, ציוד לחניון: מצלמת  LPR, שילוט, שערים לחניון, עמדות כניסה ויציאה, פתרונות סליקה יחודיים, אפשרות להפקת דוחות מגוונים, תמיכה טכנית, ועוד!

אתם מקבלים את כל הפתרונות עבור החניון שלכם במקום אחד עם מערכת מקצועית ברמה הגבוהה ביותר ושירות מעולה, ללא הצורך בתקשורת עם ספקים שונים לכל חלק במערכת.

מודל טכנוסו
התקדמו לחניה חכמה

מעולם לא היה קל יותר להתקדם לחניון חכם!

הלקוחות של היום זה לא הלקוחות של פעם. הציפיות גבוהות מתמיד, וכדי לספק אותן, צריך לתת חווית משתמש יוצאת דופן, זה בדיוק מה שהמערכת שלנו עושה.

חניה מהירה

המערכת שלנו שמה סוף לתופעה של נהגים שמסתובבים בחניון ומבזבזים זמן רב בחיפוש חניה. היא מכוונת את הנהגים הנכנסים לחניון למצוא חניה תוך שניות.

מציאת הרכב

אם הלקוחות שלכם שכחו איפה החנו את הרכב, המערכת שלנו תעזור להם למצוא אותו במהירות תוך הקשת מספר לוחית הרישוי של הרכב בעמדת התשלום הקרובה אליהם.

בלי כרטיסים

המערכת שלנו מאפשרת לכם להפעיל את החניון שלכם ללא צורך בכרטיסים. כך הלקוחות שלכם לא צריכים לשמור על הכרטיס ובטח שלא לשלם מחיר יקר עבור כרטיס שאבד.
בנוסף, לקוחות רבים מעריכים את המאמץ לשמור על הסביבה.

בקרת כניסה לחניון

תשלום נוח

מערכת החניה החכמה של טכנוסו מאפשרת לנהגים לשלם בכל דרך שירצו! זה כולל ארנקים דיגיטליים כמו Google Pay, Apple Pay, Samsung Pay. כרטיסי אשראי בתשלום ללא מגע, ועוד!

שילוט חיצוני

חלק מהציוד לחניון שאנו מספקים הוא שלטי LED מעוצבים ובולטים שמסייעים ללקוחות שלכם עוד לפני שנכנסו לחניון. שלטים המוצבים מחוץ לחניון יכולים לתת לנהגים המחפשים חניה מידע על מספר מקומות החניה הפנויים בחניון שלכם, כך שאם החניון מלא, הם לא יבזבזו זמן בכניסה לחניון. ואם יש מקום פנוי, הם יכולים להיכנס לחניון שלכם בביטחון שימצאו חניה.

התממשקות עם אפליקציות חניה

המערכת שלנו מאפשרת לכם להתממשק עם אפליקציות החניה הקיימות שיכולות לנתב אליכם נהגים שמחפשים חניה בסביבה. עבור הנהגים זה מידע חשוב ששווה הרבה זמן וכסף וחוסך הרבה עוגמת נפש.

מודל טכנוסו
מערכת חניה חכמה של טכנוסו - כולם מרוויחים ונהנים יותר.

עם מערכת החניה החכמה שלנו, אי אפשר לטעות! ההתקנה מהירה וקלה, ואין צורך בהשקעה שתוציא אתכם מאיזון כלכלי.
נשמח לעזור לכם להפוך את החניון שלכם ליפה יותר, שירותי יותר, קל יותר לתפעול וריווחי הרבה הרבה יותר.

לקבלת מידע נוסף וייעוץ עבור החניון שלכם, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בטלפון 03-729-9991, במייל, בוואטסאפ
או למלא את הטופס בתחתית העמוד ונשמח לעמוד לרשותכם!

באותו נושא

בעלי חניונים!

הגיע הזמן שתדעו כמה כסף באמת החניון שלכם מכניס, תנהלו אותו מהבית, ותתנו לו לעבוד בשבילכם, השאירו פרטים למידע נוסף

טכנוסו מערכות בקרה

קטלוג מוצרים

לקבלת הקטלוג אליכם למייל מלאו את הפרטים למטה

קטלוג המוצרים של Technoso
מיוצר בישראל

תשארו בקשר

רוצה לקבל עוד פרטים על שדרוג החניון וחוויית החניה?
יש להשאיר פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליך.
כניסת לקוחות טכנוסו

כניסת לקוחות

בחר באפשרות המתאימה עבורך

דילוג לתוכן