מיוצר בישראל

פתרונות חניה למכללות ואוניברסיטאות.

אונברסיטה

סקירה כללית

  1. ניהול והצבת חניונים באוניברסיטאות ובמכללות יכולה להיות משימה לא פשוטה בכלל. בדרך כלל החניונים באוניברסיטאות פרושים על פני מספר מיקומים, החניות שבהם מיועדות לסוגים שונים של סמכויות, ויש להם שעות עומס במשך רוב היום.

  2. פתרון החניה שמציעה חברת טכנוסו מבוסס כולו על הענן, מה שאומר שמנהלי החניון יכולים לנהל את החניון מאיפה שהם רק רוצים ובצורה הכי נוחה שאפשר.
    אחד היתרונות הבולטים של מערכות בקרת החניונים של טכנוסו, זה שהם אל-חוטיות מה שיעשה לכם את ההתקנה (במיוחד עם חניונים גדולים/רחוקים של מכללות ואוניברסיטאות) להרבה יותר זולה, מהירה וקלה.

  3. שדרוג החניון של המכללה או האוניברסיטה שלכם לחניון אוטומטי וחכם ייתן לסטודנטים ולצוות שלכם להגיע למכללה בצורה הרבה יותר שמחה, עם פחות פקקים, פחות הוצאות, יותר הכנסות בשבילכם, וחניון ידידותי יותר לסביבה.

הפתרונות שלנו לאוניברסיטאות ומכללות.

אין יותר פקקים

אחת התלונות הנפוצות ביותר שכל אוניברסיטה ומכללה מקבלים מהסטודנטים שלהם זה מצוקת החניה. בעזרת השימוש במצלמות LPR, כל מי שיכנס לחניון לא יצטרך לקחת כרטיס חניה בכניסה לחניון. התלמידים והצוות יוכלו להיכנס במהירות לחניון ומיד ידעו לכוון לחניה הפנויה בזכות לוחות חשמליים שמציגים את מקומות החניה הפנויים ובכך להפחית את כמות התנועה והפקקים בחניון שנצברים כתוצאה מנהגים שמסתובבים במעגלים כדי למצוא מקום חניה פנוי.

מהסיבה שכל הנתונים של החניון מאוחסנים בענן, יהיה ניתן להציג את מפת החניון ולדעת איפה יש מקומות חניה פנויים באפליקציה ובאתר של המכללה, כך הצוות והסטודנטים יוכלו לראות איפה לחנות עוד לפני שהם הגיעו בכלל לחניון!

Untitled design (25)
1

אירועים מיוחדים

מכללות ואוניברסיטאות נוטות לעשות לעיתים קרובות אירועים לסטודנטים ואירועים לציבור הרחב (כגון יום פתוח וכדומה).
כאשר האירועים הללו קורים אז נוצר זרימה פתאומית וכבדה של מכוניות לעבר המקום, אז חשוב לוודאות שהתנועה תזרום באופן רציף. עבור אורחים מיוחדים או אישיים חשובים ניתן להכניס מראש את מספר לוחית הזיהוי שלהם לתוכנת ניהול של החניון כדי לתת להם גישה מיוחדת למקומות חניה ספציפיים ושמורים. על ידי הצבת מצלמת LPR בכניסה לאזורי חניה שמורים, אתם תוודאו שרק מי שמורשה יוכל להיכנס לאזור החניה הזה.

צורת התשלום:

מעולם לא היה קל יותר לנהל מנויים של מקומות חניה קבועים. מנהל החניון יוכל להוסיף/להסיר את מספר לוחית הזיהוי של הרכב המנוי בתוכנת הניהול והנהגים לא יצטרכו להשתמש בשום כרטיס חניה או צ'יפ וכדומה. הם יכולים להיכנס ולצאת מהחניון בצורה הכי פשוטה והשערים יפתחו אוטומטית כאשר המצלמה תזהה את מספר לוחית הזיהוי של המנוי.

ולגבי אלו שלא עשו מנוי לחניון, אפשר לשלם על החניה עוד לפני שהם יכנסו לרכב כדי לצאת מהחניון, על ידי מכונות תשלום שמוצבות במיקומים אסטרטגיים בחניון או ביציאה מהחניון.

כל מסופי התשלום של טכנוסו מכבדים תשלום בכרטיס אשראי מבלי הצורך להכניס את הכרטיס למכונה, התשלום מתבצע על ידי קירוב הכרטיס למסוף! כמו כן, ניתן לשלם באמצעות הפלאפון על ידי סריקת קוד QR. והחשבוניות? נשלחות בצורה מיידית ואוטומטית למייל של הנהג.

2
Untitled design (26)

ידידותי לסביבה (ולמחיר)

אוניברסיטאות בכל העולם עושות מאמצים כדי לעשות את המתחם שלהם יותר ידידותי לסביבה, ואנחנו כאן כדי לעזור לכם לעשות את זה.

נכון שזה נהדר גם לעשות מעשה טוב וגם שזה יחסוך לכם בעלויות? אז כל כרטיסי החניה של טכנוסו עשויים מPVC שהם בעצם ניתנים למיחזור וניתן להשתמש בהם מאות פעמים.
כמו כן, המסופים ללא הכרטיסים שלנו מחקו את הצורך בלהשתמש בכרטיסים בכלל. 

שני האפשרויות שאנו מציעים יחסכו לכם המון כסף בהחזקה של החניון, וגם מאוד ידידותיים לסביבה.

קטלוג מוצרים

לקבלת הקטלוג אליכם למייל מלאו את הפרטים למטה

קטלוג המוצרים של Technoso
רוצה לקבל עוד פרטים על שדרוג החניון וחוויית החניה?
יש להשאיר פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליך.
מיוצר בישראל

תשארו בקשר

כניסת לקוחות טכנוסו

כניסת לקוחות

בחר באפשרות המתאימה עבורך

דילוג לתוכן