מיוצר בישראל

מה זה חניון חכם? ומי באמת מרוויח ממנו?

חניון חכם מבית טכנוסו

חניון חכם הוא חניון המשלב טכנולוגיות חדשניות על מנת להעלות את תפוקת החניון ואת הרווחים ממנו, לחסוך בכוח אדם ולהעניק ללקוחות החניון חווית חניה אופטימלית, עם שירות מהיר, יעיל ונוח.

בואו נבין קצת יותר לעומק על מה מדובר ולמה היום קל מתמיד לשדרג לחניון חכם.

מערכות נפוצות בחניונים חכמים:

חניון חכם המנוהל ע"י חיישנים

חיישנים המותקנים ברחבי החניון, מזהים אם מקום החניה תפוס או פנוי, המידע מועבר לשילוט שמנחה את הנהגים למקום הפנוי הקרוב אליהם, כך נחסך זמן החיפוש. המידע מועבר למפעיל החניון ומאפשר לו לקבל תמונת מצב מלאה על תפוסת החניון.

חניון חכם רובוטי

חניון המופעל על ידי פתרונות אוטומציה מורכבים ושינוע. אלה מתקני חניה מתקדמים וכשהם מורכבים בחניונים הם ממקסמים את השימוש במרחב הנתון. חניון רובוטי הוא פתרון המאפשר יצירת חניה בקומות בחללים בעלי תקרה גבוהה או בעלי בורות ייעודיים. המערכות האוטומטיות מעלות ומורידות את הרכבים בהתאם למקום הפנוי והדרישה.

חניון חכם המנוהל ע"י מערכת בקרה לחניון

סוג זה של חניון חכם יוצר חניון המנוהל באופן אוטומטי לחלוטין, מצלמות LPR חכמות קולטות את מספר לוחית הרישוי של הרכב, שערי החניון נפתחים אוטומטית, נתוני הרכב נקלטים בתוכנת הניהול, שלטים בולטים מכוונים את הנהגים לחניה פנויה וכשהלקוחות עוזבים את החניון, תהליך התשלום קל, מהיר ונוח.

מחסום חניון חכם מבית טכנוסו

חניון חכם מסוג זה מאפשר לבעלי החניון לנהל את החניון בקלות ע"י שימוש באפליקציה, לקבל תובנות שיעזרו להם למקסם את ההכנסות מהחניון בעזרת תמחור דינמי, לקבל מידע על המתרחש בחניון בזמן אמת, לעשות שינויים בהגדרות החניון בצורה פשוטה ועוד.

מהם היתרונות של חניון חכם?

היתרונות של חניון חכם לבעלי החניון

היתרון הבולט של חניון חכם לבעלי חניונים הוא העלאת הרווחים, אבל זה רק קצה הקרחון!
חניון שעובד באופן יעיל ומהיר יותר, מאפשר למקסם את ניצול שטח החניון, חוסך בכוח אדם, מעניק שירות טוב יותר לנהגים, יותר לקוחות יכולים לחנות בחניון שלכם בקלות, ולקוח שמוצא חניה בקלות הופך ללקוח חוזר, כל אלה משפיעים באופן ישיר על הכנסות גדולות יותר, בנוסף, ניהול החניון נעשה קל ונוח יותר, מה שמאפשר לבעלי החניון ליהנות מהעבודה ומשחרר אותם ממחויבויות רבות הנוגעות לחניון.
בקיצור, החניון עובד בשבילכם!

קיימות טכנולוגיות חניון חכם המאפשרות לבעלי החניונים ניהול פשוט ונוח, תוך שימוש באפליקציה המאפשרת להם לשלוט במערכת בקרת החניון, לשנות הגדרות ולקבל את כל המידע הנחוץ להם בזמן אמת ומכל מקום בעולם.

מחסומים לחניון חכם מבית טכנוסו

היתרונות של חניון חכם לנהגים

את היתרונות של חניון חכם לנהגים ניתן לסכם במילה אחת: זמן! 

מבחינת הנהגים ככל שתהליך החניה מהיר יותר ויעיל יותר, כך החוויה שלהם טובה יותר. חניון חכם לרוב עוזר לנהגים לדעת מראש אם יש מקומות חניה פנויים בחניון, למצוא חניה במהירות, לבצע תהליך תשלום מהיר ויעיל ויש מערכות שאפילו מאפשרות ללקוחות למצוא היכן רכבם חונה במקרה ששכחו איפה בדיוק החנו את הרכב. קיימות היום גם מערכות שעובדות ללא כרטיסים ומונעות מהלקוחות את הצורך בשמירת הכרטיס וכמובן את התשלום היקר על החניה, במקרה שאיבדו אותו.

עמדת תשלום לחניון חכם

היתרונות של חניון חכם לערים

עיר שיש בה יותר חניונים חכמים יוצרת חווית מגורים טובה יותר לתושביה, נקודה.
בעזרת חניונים חכמים, עיריות יכולות למקסם את ניצול שטחי החניה שלהן, ועל ידי כך להפחית את העומס בכבישים. צמצום הזמן הדרוש למציאת חניה מקטין את כמות הרכבים הפעילים, מה שמשפיע על פחות זיהום אוויר ועל סביבה נקייה יותר.

קיומם של חניונים חכמים בעיר יוצר הקלה עצומה המשפיעה על אספקטים שונים של חווית התושבים; כשתהליך החניה זורם יותר, עומסי התנועה מוקלים, התנועה זורמת בקלות יותר, יש הרבה פחות תסכול ולחץ ברחובות והתושבים מרגישים טוב יותר, זהו יתרון מדהים לערים הגדולות. 

חניון חכם

מערכת חניון חכם מבית טכנוסו – חניון חכם מאוד!

מערכת ניהול החניון שלנו יוצרת חניון חכם המאפשר ליהנות מכל היתרונות שפירטנו, ועוד!
מעבר לחווית ניהול חניון ידידותית ונוחה דרך אפליקציה, חווית חניה קלה ונעימה לנהגים, והיתרונות לעיר שבה נמצא החניון, למערכת שלנו יש כמה יתרונות ייחודיים:

  • חניון חכם בהתקנה פשוטה ומהירה – המערכת שלנו היא המערכת האלחוטית היחידה בעולם, כך שבהתקנתה אתם לא מפסידים זמן יקר, החניון אינו מושבת לרגע והעלויות היקרות הנדרשות להתקנת תשתיות ופריסת כבלים, נחסכות מכם ב-100%! 
  • תכנית תשלום ייחודית – תוכנית התשלום שלנו כוללת מספר אפשרויות, ביניהן התוכנית הייחודית לתשלום בליסינג, כך שתוכלו להפוך את החניון שלכם לחניון חכם במהירות, להרוויח יותר וליהנות מכל היתרונות, ללא השקעה גדולה
  • חניון עם סטיילציוד החניונים שלנו הוא בעל עיצוב חדשני ויוצר חניון בעל מראה מרשים וטכנולוגי, מה שכמובן משדרג את חווית הלקוחות.
  • חניון דינמי – המערכת שלנו מאפשרת להגדיר ולשנות את התמחור של שטחי החניה השונים בחניון, לפי אזור, שעה או יום, על מנת למקסם את ההכנסות מהחניון. כמו כן, המערכת אוספת נתונים ומספקת תובנות פרקטיות לשימוש נכון ואפקטיבי בתמחור הדינמי.
  • חניון אקולוגימערכת החניה החכמה שלנו מאפשרת לכם לנהל חניון ללא כרטיסים, מה שמונע בזבוז נייר, יצירת זבל, תחזוקת מדפסות, וחוסך בכוח אדם. במידה והחניון שלכם דורש מערכת עם כרטיסים, המערכת שלנו מספקת כרטיסים מתמחזרים, כך שהם לא מייצרים זבל ועדיין חוסכים את בזבוז הנייר ושאר ההשלכות.
  • חניון חסכוני – המערכת של טכנוסו חוסכת לכם הרבה זמן וכסף, היא מהמהירות בתחום והעלות שלה נמוכה ב- 30% מהעלות הממוצעת של מערכות חניה חכמות אחרות בשוק.
    המערכת שלנו מאפשרת להפעיל חניון ללא כרטיסים וניירת (וכפי שציינו, זה משפיע באופן ישיר על חיסכון). תפעול המערכת הוא אוטומטי לחלוטין, כך החיסכון מתבטא גם בפחות צורך בכוח אדם.
  • One-Stop-Shop – המערכת שלנו מספקת פתרון כולל לכל צרכי בעלי החניון; שירות מוקד 24/7, תוכנת ניהול קלה לתפעול, ציוד לחניון הכולל מצלמות LPR מקצועיות, שילוט בולט ויפה, שערים לחניון, עמדות כניסה ויציאה, פתרונות סליקה יחודיים, הפקת דוחות המסייעים בייעול הניהול, תמיכה טכנית מלאה, ועוד!
מחסומים לחניון חכם

אצלנו ב'טכנוסו' תקבלו את כל הפתרונות עבור החניון שלכם במקום אחד, עם מערכת מקצועית ברמה הגבוהה ביותר ושירות מעולה. 

אם אתם מעוניינים לקבל עוד פרטים ולשמוע איך המערכת שלנו יכולה להתאים לחניון שלכם, צרו עימנו קשר ונשמח לספק לכם את כל המידע הדרוש.

שיתוף:

אודות טכנוסו
טכנוסו
חברתנו מתמחה בפתרונות טכנולוגיים ייחודיים המתקדמים בעולם לבקרה חכמה עם רמת שירות ואיכות הגבוהים ביותר, ייעוץ ומענה ברמת One Stop Shop ללקוחותנו.
לראשונה בישראל – מערכת חניה מתקדמת ללא השקעה מראש

מאמרים חדשים

מערכת בקרת חניה בחניון תת קרקעי
כללי

בקרת כניסה לחניון – העתיד!

מכירים את זה שאתם נכנסים לחניון ומוצאים את עצמכם מחפשים אחר מקום חניה פנוי עד צאת הנשמה? ומה לגבי ההמתנה האינסופית בכניסה לחניונים וביציאה מהם,

קרא עוד »
רוצה לקבל עוד פרטים על שדרוג החניון וחוויית החניה?
יש להשאיר פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליך.

קטלוג מוצרים

לקבלת הקטלוג אליכם למייל מלאו את הפרטים למטה

קטלוג המוצרים של Technoso
כניסת לקוחות טכנוסו

כניסת לקוחות

בחר באפשרות המתאימה עבורך

דילוג לתוכן