מיוצר בישראל

מערכת חניה – במודל ליסינג

מערכת אוטומטית לניהול חניונים בתשלום, ללא השקעה מראש.

מערכת אוטומטית לניהול חניונים בתשלום, ללא השקעה מראש.

לראשונה בישראל - מערכת חניה מתקדמת ללא השקעה מראש

בעלי ומפעילי חניונים יוכלו להפעיל מערכת בקרה אוטומטית בחניונים, בתשלום חודשי אחיד. המערכת כוללת את המנגנונים המתקדמים שלנו שפועלים ללא כרטיסים (Ticketless אמיתי!), מסופי התשלום שמקבלים את כלל אמצעי התשלום החדשים כולל EMV (ותשלום בפנגו, סלופארק וביט), ותאורת LED – המראה הייחודי של טכנוסו. עם המודל החדש ,הסרנו את מרבית הדילמות העומדות בפני בעלי חניונים לפני רכישת מערכת בקרת חניה אוטומטית חדשה.
מערכת חניה
רקע
מודל טכנוסו
התקדמו לחניה חכמה
מערכת חניה – בלי השקעה

ללא השקעה גדולה מראש

כמו בכל רכישה גדולה לפעמים אי אפשר להוציא סכום כסף גדול מראש. לעתים קרובות מה שקורה הוא שבעלי חניונים מוותרים על מערכת חניה אוטומטית חדשה ,או משאירים שומר עם עלות מצטברת גבוהה ויעילות הכנסות נמוכה ,או שהם יבחרו במערכת זולה ומיושנת שבסופו של דבר תעלה להם הרבה יותר בתחזוקה. כבר לא. מעכשיו אפשר להתקין מערכת בקרה חדשנית ללא השקעה גדולה במחיר חודשי קבוע.
חץ טכנוסו

חומרה שמעריכה ערך

ידוע שמוצרי חומרה לא שומרים על ערכם לאורך זמן. בדיוק כמו שבזמן שרוכשים רכב חדש ברור שנצטרך בסופו של דבר לרכוש רכב חדש יותר, עם מערכות חניה, בעלי חניונים נוטים להחליף מערכת כל 10 שנים בממוצע. אך עם מודל ליסינג, אנו נדאג שהמערכת תמיד תהיה בגירסאות העדכניות ביותר. כבר לא יהיה לכם ציוד ישן זרוק בצד.
חץ טכנוסו

סיכון נמוך וניהול קל

טכנוסו תמיד גאה להציע פיתרונות one-stop-shop לכל צרכי החניה ועם השרות הזה, זה לא שונה. בעלי ומפעילי חניונים יוכלו לנהל את כל עלויות החניה במקום אחד. תמיד נעדכן את התוכנה באופן אוטומטי ונחליף את החומרה במידה ויש צורך וקיים דגם מתקדם יותר.
ליסינג לחניון
ניהול חניון בליסינג

באותו נושא

מערכת בקרת חניה בחניון תת קרקעי
כללי

בקרת כניסה לחניון – העתיד!

מכירים את זה שאתם נכנסים לחניון ומוצאים את עצמכם מחפשים אחר מקום חניה פנוי עד צאת הנשמה? ומה לגבי ההמתנה האינסופית בכניסה לחניונים וביציאה מהם,

קרא עוד »
מיוצר בישראל

תשארו בקשר

רוצה לקבל עוד פרטים על שדרוג החניון וחוויית החניה?
יש להשאיר פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליך.

קטלוג מוצרים

לקבלת הקטלוג אליכם למייל מלאו את הפרטים למטה

קטלוג המוצרים של Technoso
כניסת לקוחות טכנוסו

כניסת לקוחות

בחר באפשרות המתאימה עבורך

דילוג לתוכן