מיוצר בישראל

חניון חכם

שילוט דינמי לחניונים
חיפוש חניה הוא מלחיץ, משפיע על ההכנסות ופוגע בסביבה. באמצעות מערכות חניה חכמה, אפשר למנוע את כל הבעיות הללו.
פתרון החניה החכמה שלנו מורכב משלושה חלקים: איסוף נתונים באמצעות חיישנים או מצלמות, הכוונת נהגים לאזורים פנויים באמצעות שלטים דינמיים, והצגת הנתונים לנהגים באמצעות מערכת נורות LED עילית. עם מערכת חניה חכמה, לחניה שלכם יהיו הכנסות גבוהות יותר, לקוחות מאושרים יותר, ולא יהיו יותר פקקים.

מערכת הכוונה עילית מבוססת מצלמה מאפשרת למשתמשים לראות את זמינות ותפוסת החניה גם באזורים גדולים, במבט מהיר. המערכת החדשנית תאפשר לך להגדיל את תפוסת החניה שלך ל -100%, לספק למשתמשים את האפשרות לאתר בקלות את רכבם, ולקבל נתוני חניה מפורטים על מנת למקסם את הכנסות החניה.

 

משלב איתור תפוסת חניה עם זיהוי לוחיות רישוי

לכידת זרם וידאו

ניטור של עד כ6 חניות בו זמנית

התקנה קלה

יוצר חווית משתמש חיובית

מלאו כל מקום חניה

לעיתים קרובות חניונים נראים מלאים אך במציאות הם לא. עם נורות LED עם צבעים שונים ואיסוף נתונים מדויק, אפילו החניות שקשה למצוא, יתמלאו.

 

"מצא את הרכב שלי"

המערכת מצוידת בטכנולוגיית זיהוי לוחית רישוי. זה ישפר את חוויית הלקוח שלך על ידי מתן אפשרות לחפש את רכבם בחניון גדול. הנהג יכול להזין את מספר לוחית הרישוי שלהם לאפליקציית סמארטפון או עמדה ולאתר במהירות את רכבו.

 

סימון מקומות חניה בודדים כזמינים / תפוסים

ניתן להתקין נוריות LED היוצאות מהחיישן כך שבמקום שלחיישן יהיה את ה- LED בתוך מעטפת החיישן, הנוריות יהיו דלוקות מעל כל מקום חניה בודד. ניתן לשלוט באופן מלא על כל אינדיקטור בנפרד.

 

קטלוג מוצרים

לקבלת הקטלוג אליכם למייל מלאו את הפרטים למטה

קטלוג המוצרים של Technoso
כניסת לקוחות טכנוסו

כניסת לקוחות

בחר באפשרות המתאימה עבורך

רוצה לקבל עוד פרטים על שדרוג החניון וחוויית החניה?
יש להשאיר פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליך.