הטכנולוגיה של טכנוסו

תוכנת כופר וחשיפה להתקפות סייבר

מה זה?

תוכנת כופר הוא סוג של תוכנה זדונית המאיימת לפרסם את נתוני הקורבן או לחסום את הגישה אליו לתמיד, אלא אם כן ישולם כופר. לכופר משמשים מטבעות דיגיטליים כמו ביטקוין ועוד מטבעות קריפטו שקשה להתחקות, מה שמקשה על ההתחקות והעמדה לדין של מבצעי העבירה.

התקפות של תוכנת כופר מתבצעות בדרך כלל באמצעות טרויאני שמוסווה כקובץ לגיטימי שהמשתמש מובל עליו להוריד או לפתוח כאשר הוא מגיע כקובץ מצורף לדוא"ל.

החל מסביבות 2012 השימוש בהונאות תוכנת כופר גדל בינלאומי. במהלך ששת החודשים הראשונים של 2018 היו 181.5 מיליון פיגועי תוכנות רנסומיות. הדבר מציין עלייה של 229% לעומת אותו פרק זמן בשנת 2017.

מה יכול לקרות לחניון במקרה כזה? 

אם פיגוע כזה קורה לחניון:

הוירוס תוקף את השרת כולו ומשפיע על כל הנתונים (משתמשים, כרטיסי אשראי, דוחות …) ובמקרה זה יהיה צורך לשחזר את כל הנתונים באופן ידני – אם בכלל אפשרי.

אם יש להם גיבוי נתונים חיצוני שאינו מקוון לחלוטין, במקרה הגרוע ביותר הם יאבדו נתונים של ערך של יום שיידרשו לשחזור ידני.

אם יש להם גיבוי פנימי בשרת, גם הגיבוי מושפע וכל הנתונים הולכים לאיבוד. 

מה היתרונות של טכנוסו פה?

עם המערכת החדשה של Technoso – כל פעולה שבוצעה לשרת החניון או למחשב של המנהלים המחוברים לחניון לא יכולה להשפיע על הנתונים המוצפנים היטב בענן ומקבלים גיבויים מרובים בכל רגע נתון.

המערכת מאוחסנת פיזית ב- Microsoft Azure והיא מתקשרת באמצעות MQTT + HTTPS ב- 128/256 BIT. כל המערכות והשרתים עובדים עם VPN מוצפנים, במערכת יש VPN של Microsoft וגם VPN נוסף שלנו – מותג Blue Pt. 

שתף את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

מאמרים חדשים

LPR

יתרונות המערכת

ממשק ניהול ואפליקציה המערכת כולה נמצאת בענן המערכת כולה נמצאת בענן​ ולכן אין צורך בשרתים ועמדות קליינט יקרים. חיבור מכל מקום בעולם ניתן להתחבר למערכת

קרא עוד »
כניסה ויציאה מהחניון
LPR

זיהוי לוחית רישיון רכב – LPR

טכנולוגיית LPR יוצרת מהפכה בעולם החנייה: זיהוי רכב באמצעות לוחית הרישוי! טכנולוגיה זו, פותחת אפשרויות חדשות שלא התאפשרו עד עכשיו, ויוצרת מהפכה בעולם מגרשי החנייה!

קרא עוד »
כניסת לקוחות טכנוסו

כניסת לקוחות

בחר באפשרות המתאימה עבורך

רוצה לקבל עוד פרטים על שדרוג החניון וחוויית החניה?
יש להשאיר פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליך.

sales@technoso.co.il

קטלוג מוצרים

לקבלת הקטלוג אליכם למייל מלאו את הפרטים למטה

קטלוג המוצרים של Technoso