מיוצר בישראל
הטכנולוגיה של טכנוסו

תוכנת כופר וחשיפה להתקפות סייבר

מה זה?

תוכנת כופר הוא סוג של תוכנה זדונית המאיימת לפרסם את נתוני הקורבן או לחסום את הגישה אליו לתמיד, אלא אם כן ישולם כופר. לכופר משמשים מטבעות דיגיטליים כמו ביטקוין ועוד מטבעות קריפטו שקשה להתחקות, מה שמקשה על ההתחקות והעמדה לדין של מבצעי העבירה.

התקפות של תוכנת כופר מתבצעות בדרך כלל באמצעות טרויאני שמוסווה כקובץ לגיטימי שהמשתמש מובל עליו להוריד או לפתוח כאשר הוא מגיע כקובץ מצורף לדוא"ל.

החל מסביבות 2012 השימוש בהונאות תוכנת כופר גדל בינלאומי. במהלך ששת החודשים הראשונים של 2018 היו 181.5 מיליון פיגועי תוכנות רנסומיות. הדבר מציין עלייה של 229% לעומת אותו פרק זמן בשנת 2017.

מה יכול לקרות לחניון במקרה כזה? 

אם פיגוע כזה קורה לחניון:

הוירוס תוקף את השרת כולו ומשפיע על כל הנתונים (משתמשים, כרטיסי אשראי, דוחות …) ובמקרה זה יהיה צורך לשחזר את כל הנתונים באופן ידני – אם בכלל אפשרי.

אם יש להם גיבוי נתונים חיצוני שאינו מקוון לחלוטין, במקרה הגרוע ביותר הם יאבדו נתונים של ערך של יום שיידרשו לשחזור ידני.

אם יש להם גיבוי פנימי בשרת, גם הגיבוי מושפע וכל הנתונים הולכים לאיבוד. 

מה היתרונות של טכנוסו פה?

עם המערכת החדשה של Technoso – כל פעולה שבוצעה לשרת החניון או למחשב של המנהלים המחוברים לחניון לא יכולה להשפיע על הנתונים המוצפנים היטב בענן ומקבלים גיבויים מרובים בכל רגע נתון.

המערכת מאוחסנת פיזית ב- Microsoft Azure והיא מתקשרת באמצעות MQTT + HTTPS ב- 128/256 BIT. כל המערכות והשרתים עובדים עם VPN מוצפנים, במערכת יש VPN של Microsoft וגם VPN נוסף שלנו – מותג Blue Pt. 

שתף את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

מאמרים חדשים

חניון בית שירה
תיק עבודות

בית שירה – רחובות

מיקום פארק הורוביץ – רחובות לקוח: HI נדל"ן תאריך הקמה 03.2021 בניין משרדים ומסחר על פני שטח של 17,000 מ”ר מעל הקרקע ועוד 11,000 מ”ר

קרא עוד »
מיקום: רחובות תאריך הקמה: 03.2021 חניון ציבורי בתשלום במרכז העיר רחובות מול גן המייסדים.
תיק עבודות

חניון המייסדים

מיקום רחובות תאריך הקמה 03.2021 חניון ציבורי בתשלום במרכז העיר רחובות מול גן המייסדים. חניון אוטומטי לחלוטין וללא כרטיסים.  Share on facebook Share on twitter

קרא עוד »
Eretz Ratz
תיק עבודות

ארץ רץ פתח תקווה

מיקום פתח תקווה תאריך הקמה 08.2019 לקוח ארץ ר.צ. השקעות בע"מ מרכז קניות גדול עם מגוון רחב של חנויות. במרכז אפשר למצוא חנויות כמו אייס,

קרא עוד »
כניסת לקוחות טכנוסו

כניסת לקוחות

בחר באפשרות המתאימה עבורך

רוצה לקבל עוד פרטים על שדרוג החניון וחוויית החניה?
יש להשאיר פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליך.

קטלוג מוצרים

לקבלת הקטלוג אליכם למייל מלאו את הפרטים למטה

קטלוג המוצרים של Technoso