מיוצר בישראל
כניסה ויציאה מהחניון

זיהוי לוחית רישיון רכב – LPR

טכנולוגיית LPR יוצרת מהפכה בעולם החנייה: זיהוי רכב באמצעות לוחית הרישוי! טכנולוגיה זו, פותחת אפשרויות חדשות שלא התאפשרו עד עכשיו, ויוצרת מהפכה בעולם מגרשי החנייה!

כיצד טכנולוגיית LPR עובדת?

הטכנולוגיה מתבססת על זיהוי לוחיות רישוי באמצעות מצלמות ותאורת אינפרא אדום. הטכנולוגיה סורקת את הצילום, ומזהה את מספר לוחית הרישוי. וכך, ניתן לזהות את הרכב שנכנס אל מגרש החנייה.


חווית חנייה למשתמש!

טכנולוגיית זיהוי לוחית רישוי, יוצרת חווית חנייה נוחה לבעל הרכב. נביא לכם כמה דוגמאות:

  • בטיחות- לצערנו,  ישנה תופעה של גניבות רכבים במגרשי חנייה. מכיוון שצריך להתאים כרטיס החנייה ומספר הרישוי בכניסה ויציאה, כמעט בלתי אפשרי להתנהג במרמה.
  • אבד לכם כרטיס החנייה? פעמים רבות, הפתק הקטן המודפס, יכול להיאבד בקלות במהלך קניות, או סידורים אחרים. במצבים אלו, נאלצים בעלי הרכבים לשלם יותר על החנייה. כאשר מזהים בכניסה לחנייה את הרכב באמצעות לוחית הרישוי, נשמר מידע מדויק לגבי כמה זמן חונה הרכב בחניה, וכמה כסף צריך בעל הרכב לשלם על החנייה. 
  • להרגיש כמו VIP כמה פעמים רציתם להיכנס לחנייה כמו VIP? מזהים אתכם ישר בכניסה? באמצעות הטכנולוגיה החדשה, כל בעל רכב יוכל להרגיש כמו VIP. להגיע אל החנייה, לעבור זיהוי של לוחית הרישוי, ולהיכנס ללא עיכובים מיותרים!
  • אפשרות לשמור חנייה לרכב לפני שהגעתם לחניון. 

גם מוסדות פרטיים יכולים להיעזר בטכנולוגיה החדשה.

לא רק מפעילי חניות יכולים להיעזר בטכנולוגיה החדשה. גם מנהלי מוסדות פרטיים וציבוריים, יכולים להשתמש בטכנולוגיה החדשה. מוסדות כמו אוניברסיטאות,  משרדי ממשלה, ומפעלים. במקום שהשומר בשער יצטרך להכיר בעל פה כל יום את מאות העובדים, יזהה הממשק ניהול את הנכנסים לפי לוחית הרישוי.


טכנולוגיית זיהוי לוחות רישוי חוסכת בכסף וזיהום אוויר!

ההשקעה בהטמעת טכנולוגיית רישוי לוחות, משתלמת למפעילי חניונים. כאשר יוכלו בעלי הרכבים להזמין מקום דרך האינטרנט, ואף לרכוש מנוי, יהיה לבעל החניון זרימת תזרים קבועה. הטכנולוגיה מאפשרת למפעיל החניון להפסיק להדפיס כרטיסי חנייה, משום שהזיהוי ייעשה באמצעות הנתונים שעל הממשק ניהול. וכך, על ידי שלא מבזבזים נייר יווצר פחות זיהום לסביבה, וחיסכון גדול על עלויות ניהול.


מנהלים מגרש חנייה? עברו לדור הבא של ניהול מגרשי חנייה!

התפתחות העולם מתבססת על התקדמות! עברו לדור הבא של ניהול מגרשי חנייה! באמצעות טכנולוגיית LPR, ניהול מגרש החנייה יהיה קל יותר!

שתף את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

מאמרים חדשים

חניון בית שירה
תיק עבודות

בית שירה – רחובות

מיקום פארק הורוביץ – רחובות לקוח: HI נדל"ן תאריך הקמה 03.2021 בניין משרדים ומסחר על פני שטח של 17,000 מ”ר מעל הקרקע ועוד 11,000 מ”ר

קרא עוד »
מיקום: רחובות תאריך הקמה: 03.2021 חניון ציבורי בתשלום במרכז העיר רחובות מול גן המייסדים.
תיק עבודות

חניון המייסדים

מיקום רחובות תאריך הקמה 03.2021 חניון ציבורי בתשלום במרכז העיר רחובות מול גן המייסדים. חניון אוטומטי לחלוטין וללא כרטיסים.  Share on facebook Share on twitter

קרא עוד »
Eretz Ratz
תיק עבודות

ארץ רץ פתח תקווה

מיקום פתח תקווה תאריך הקמה 08.2019 לקוח ארץ ר.צ. השקעות בע"מ מרכז קניות גדול עם מגוון רחב של חנויות. במרכז אפשר למצוא חנויות כמו אייס,

קרא עוד »
כניסת לקוחות טכנוסו

כניסת לקוחות

בחר באפשרות המתאימה עבורך

רוצה לקבל עוד פרטים על שדרוג החניון וחוויית החניה?
יש להשאיר פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליך.

קטלוג מוצרים

לקבלת הקטלוג אליכם למייל מלאו את הפרטים למטה

קטלוג המוצרים של Technoso