בקר סלולרי SG302GI-WR ומקלט שלטים חכם

מערכת בקרה סלולארית ממסר בודד עם מערכת "אזעקה" שליחת התראות בSMS בעת קבלת מגע יבש בכניסת ה IN + מקלט שלטים חכם ומאובטח לפתיחת שערים/מחסומים/דלתות עם מנעול חשמלי, או לכל שימוש אחר (ניתן להתאמה לפי דרישת הלקוח) פטנט וייצור ישראלי ב100% המיועד לפתיחת שער / מחסום ע"י טלפון בחיוג / אפליקציה / ע"י שלט רחוק חכם ( מספרים מזוהים / שלטים מורשים המוגדרים כמורשי פתיחה במערכת ).
 
Smart Gate
 
● המערכת הטובה והמתקדמת ביותר שקיימת בשוק, קיבולת מקסימאלית במסד הנתונים של המערכת הסלולרית הינו 12,000 משתמשים.
 ניתן להגדיר למערכת לשלוח התראות בSMS ל4 מספרים שונים ברגע שהשער פתוח מעבר לזמן מסויים / כל אירוע (כניסת מגע יבש N.O / N.C). שער פתוח/כל הודעה אחרת.
 ניתן להגדיר האם המערכת תמשיך לשלוח את ההודעה הרצויה (ניתן לשינוי) עד שיגמר האירוע ובאיזה מרווח זמן בין ההודעות דקות/שניות.
● מקלט שלטים חכם עם קיבולת של עד 2,000 שלטים עם הצפנה בטכנולוגיית 128bit וקוד משתנה בשלט, למניעת שכפול לא מורשה ואבטחה מקסימלית לחניה שלכם (גם כאשר ינסו לזייף / לשכפל שלט בצורה לא תקנית לא יגרם נזק לשלט המקורי/למקלט המערכת).
● ניתן ליצור קבוצות לשלטים המשתמשים / להגביל כל שלט לשעות כניסה ויציאה ספצפיות.
 ניתן לראות את רמת עוצמת הסוללה של כל שלט לפי כל "שידור" בין אם הפתיחה מאושרת/הפתיחה לא מאושרת (ניתן לראות עד 2000 רשומות אחרונות).
● ניתן לבצע הגבלת כל כפתור בשלטי / כל שלט רצוי / כל קבוצת שלטים רצויה / את כל השלטים לפי ימים ספציפיים בשבוע (א,ב,ג,ד,ה,ו,ש).
● ניתן להוסיף/למחוק שלט רחוק מכל מקום בעולם ו/או לצפות ברשימת השלטים שפתחו / שלטים לא מורשים שניסו לפתוח באמצעות ה Web Interface 2G / PT באתר שלנו.
● ניהול מאגר נתונים נוח ומאובטח ביותר ע"י סיסמא ב SMS (לסלולרי בלבד) או דרך ממשקי האינטרנט (המותאמים למובייל) למשתמשי סלולרי + המקלט שלטים (בתשלום).
 
 
פתיחת שער חניה ע"י חיוג טלפוני ושלט רחוק חכם מאובטח 128Bit כולל מערכת "אזעקה" פשוט אפילו יותר ממה שזה נשמע.
המחיר כולל התקנה על שער/מחסום חשמלי או כל אלמנט חשמלי אחר אשר מבצע פקודת מגע יבש. מגע התראות ה IN הינו למגע יבש לגמרי בלבד. המחיר כולל רישיון לאפליקציית SmartGate למכשירי Android בלבד, עד 12,000 משתמשים לבקר. המחירים אינם כוללים מע"מ.
 

 

מחיר: 1,650.00 ₪
שיתוף ברשתות

מוצרים נוספים

צפה בסרטון הדגמה

חווית חניה עם טכנוסו מערכות בקרה

צפה בוידאו