בקר סלולרי SG302GB-WR ומקלט שלטים חכם

מערכת בקרה סלולארית ממסר כפול + מקלט שלטים חכם ומאובטח לפתיחת שערים/מחסומים/דלתות עם מנעול חשמלי, או לכל שימוש אחר (ניתן להתאמה לפי דרישת הלקוח) פטנט וייצור ישראלי ב100% המיועד לפתיחת שער / מחסום ע"י טלפון בחיוג / אפליקציה / ע"י שלט רחוק חכם ( מספרים מזוהים / שלטים מורשים המוגדרים כמורשי פתיחה במערכת ).
להפעלת 2 מוצרים (שער + מחסום / דלת הולכי רגל) במקביל - בחיוג אחד שני המוצרים יפתחו יחדיו (ניתן להגדיר שכל אחד מהם ישאר ופתוח ויסגר לאחר זמן שונה מהשני) או לחלופין לפתיחה של כל מוצר בנפרד על ידי שני מורשים שונים - בחיוג / בהגעת הרכבת המוגדר באפליקציה לאותו מספר בקר סלולרי כל מורשה יפתח שער / מחסום אחר (שמחובר למערכת הנ"ל) את השלטים ניתן להגדיר שכל לחצן בשלט יפתח ממסר (שער) אחר.
 
Smart Gate
 
● המערכת הטובה והמתקדמת ביותר שקיימת בשוק, קיבולת מקסימאלית במסד הנתונים של המערכת הסלולרית הינו 12,000 משתמשים.
● מקלט שלטים חכם עם קיבולת של עד 2,000 שלטים עם הצפנה בטכנולוגיית 128bit וקוד משתנה בשלט, למניעת שכפול לא מורשה ואבטחה מקסימלית לחניה שלכם (גם כאשר ינסו לזייף / לשכפל שלט בצורה לא תקנית לא יגרם נזק לשלט המקורי/למקלט המערכת).
● ניתן ליצור קבוצות לשלטים המשתמשים / להגביל כל שלט לשעות כניסה ויציאה ספצפיות.
 ניתן לראות את רמת עוצמת הסוללה של כל שלט לפי כל "שידור" בין אם הפתיחה מאושרת/הפתיחה לא מאושרת (ניתן לראות עד 2000 רשומות אחרונות).
● ניתן לבצע הגבלת כל כפתור בשלטי / כל שלט רצוי / כל קבוצת שלטים רצויה / את כל השלטים לפי ימים ספציפיים בשבוע (א,ב,ג,ד,ה,ו,ש).
● ניתן להוסיף/למחוק שלט רחוק מכל מקום בעולם ו/או לצפות ברשימת השלטים שפתחו / שלטים לא מורשים שניסו לפתוח באמצעות ה Web Interface 2G / PT באתר שלנו.
● ניהול מאגר נתונים נוח ומאובטח ביותר ע"י סיסמא ב SMS (לסלולרי בלבד) או דרך ממשקי האינטרנט (המותאמים למובייל) למשתמשי סלולרי + המקלט שלטים (בתשלום).
 
 
פתיחת שער חניה ע"י חיוג טלפוני ושלט רחוק חכם מאובטח 128Bit פשוט אפילו יותר ממה שזה נשמע.
המחיר כולל התקנה על שער/מחסום חשמלי או כל אלמנט חשמלי אחר אשר מבצע פקודת מגע יבש. המחיר אינו כולל העברת כבלים בין אלמנטים לחיבור ל2 הממסרים. המחיר כולל רישיון לאפליקציית SmartGate למכשירי Android בלבד, עד 12,000 משתמשים לבקר. המחירים אינם כוללים מע"מ.
 

 

מחיר: 1,650.00 ₪
שיתוף ברשתות

מוצרים נוספים

צפה בסרטון הדגמה

חווית חניה עם טכנוסו מערכות בקרה

צפה בוידאו